Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kB 5 éves kutyát hogy...

Egy kB 5 éves kutyát hogy lehet és mekkora az esélye hogy össze barátkozik egy kB 9 hónapos cicával?

Figyelt kérdés
Szomszedomtól venném el a macskáját, mert nem foglalkozik vele nem eteti meg semmi. Így szeretném befogadni de a kutyám nem a Legbarátságos.

2021. jan. 13. 16:57
 1/7 anonim válasza:
Ebben az esetben én nem kockáztatnék, a cica érdekében.
2021. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Fokozatosan semleges helyen van kis esély hogy kijönnek de nem kockáztatné
2021. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semleges helyen kellene megfigyelni, hogyan viszonyul a kutya a macskához. Van egy kutyás ismerősöm, akinél macska is van idiben, segít macskamentésnek, ott nincs gond, de ebből ne indulj ki, hogy nálatok is minden oké lesz.
2021. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, azért kérdeztem hogy mekkora az esélye. Valami hasznos tippet várok, mert abban biztos voltam hogy szeparálni fogom őket egy darabig.
2021. jan. 13. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt macska lenne, azt mondanám, hogy a macskától függ, nekem egy cukipofa mosolygós fekete-fehér félhosszú szőrű bundás kutyám van, ő barátkozna macskákkal, lelkesen csóválja a farkát, amikor meglát egyet felveszi a legmosolygósabb arckifejezését, de a macskák részéről ez az érdeklődés nem kölcsönös.

Egy 8 hónapos már nem annyira pici, de még azért nem is felnőtt, ott nem tudom, mennyire lenne más. Olyat már hallottam, hogy magára hagyott picit felnevelt egy másik fajba tartozó állat.

Nézd meg, hogy viszonyulnak egymáshoz, úgyis látni fogod egyből, ha esetleg gond lenne.

2021. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Macsek viselkedesetol nem annyira kell tartanod, de a kutyat az elso pillanattol kontroll alatt kell tartanod. Ugy kell alakitanod a dolgokat, hogy a kutya egyaltalan ne jojjon izgalomba. Vissza kell tartani, le kell fegyelmezni ... ereztetni kell a kutyaval, hogy a macskat nem banthatja.


Ne vard meg mi fog tortenni es utana korrigalj, hanem nagyon figyelj a kutyara es ha kezdene felporogni, neked mar is tiltanod kell.

2021. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem majd fokozatosan, kézből vagy hordozobol mutasd be a kutyusnak. Lássa,hogy veled van,szereted,nem szabad bántani.

Nem tudom,később talán a kutyán szájkosárral, közelebb engedni? Nyilván felügyelet mellett.

Valahogy éreznie kell,hogy ő nem zavargatni való cica. De ne érezze,hogy a cica több figyelmet kapna.

A hatos tanácsaival teljesen együttérzek.

2021. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!