Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 honapos kan kutyamnak eleg...

9 honapos kan kutyamnak eleg eroteljes pisi szaga lett, mi segithet?

Figyelt kérdés

Kiallitast is kiszeretnem vele probalni, de a virus miatt jovore marad. Igy tehat ivartalanitas most nem jatszik. De annyira merhetetlenul budos es amiert tisztogatja magat a szakalla es a szaja is ilyen szagu.

Rengeteget kezdett az utcan jelolni, tuzelesi idoszak van.

Biztos kozre jatszik.

De egyszeruen csak ha a kozelemben van erzem a jellgzetes szagot.



Furdetve 4-5 hetente van, nyiros fajta.

De a hasat, kukijat es a belso combjan a szort mar egyszer samponos vizzel mostam, mert nem birtam. Par napig jo volt. De mar ujra intenziv a szaga:/


Csak az ivartalanitas segithet?


2020. aug. 31. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj ki pár vizeletszagtalanító szert. Van egy pár. Én pl szukák tüzelésénél a klorofill tablettát szoktam ajánlani. Természetes anyag, kárt nem okoz a kutyában.
2020. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Hosszú szőrű show kutyám van nekem is, minden séta után ha pisil megtörlöm a szőrét a combjánál, meg ahol kell. Van ilyen babapopsitörlő, azzal szoktam, meg a mancsait is áttörölni ha hazaérünk. Vízzel is lemoshatod neki, vagy ha kimentek gumizd el a szőrét ott. Léteznek direkt ilyen termékek, amik szagtalanítanak pl: [link]

[link]

2020. aug. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen utana nezek! :)


Kukijat es elotte picit mindig ki van nyirva a szor, ne legyen hugyos, de hat igy is sikerul neki! :D

2020. szept. 1. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!