Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik az alapvető igényei egy...

Mik az alapvető igényei egy német juhásznak? Mekkora terület, mennyi séta, mennyi labdázás?

Figyelt kérdés

A mienknek az udvara az kb 500 m2 és mindennap van reggel 1 óra séta meg délután is 1 óra séta, plusz este fél óra labdázás. Nyáron a délutáni séta helyett úszni visszük.

Csak alap parancsokat tanítottunk neki(ül, áll, fekszik, marad, hozzám, pacsi, hempereg, forog, szlalom, ugrik).

Szerintetek boldog lehet? Boldognak tűnik, de a kutyák már egy buksisimitől is boldog tud lenni.



2021. jan. 15. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
az hogy szeretve legyen
2021. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad mennyi szeretetet kap.Az a legfontosabb.

Ha sokat kap akkor igen, boldog lehet!

2021. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, a szeretetet hogyan lehet mértékegységben kifejezni.

Imádjuk, nekem ő a mindenem.

Esténként együtt filmezünk az ágyban, meg délután bent van velem a szobámban, míg tanulok, de aztán kimegy, nem szereti a benti meleget, az udvar az ő territóriuma.

Mindig én készítem az ételét, sertés és csirke húsokat főzök, zöldségekkel, túrót, tojást, kevés olívaolajat teszek hozzá, meg reszelek bele almát, mert imádja és kap kutyavitamint is.

2021. jan. 16. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem boldog lehet a kutyád! :)
2021. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!