Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi számít szaporításnak?

Mi számít szaporításnak?

Figyelt kérdés
7 hónapja fogadtam be az utcáról egy fiatal kutyát.Rossz állapotban volt, a egészségügyi bajai és a feltáplálása mellett nem jutott keret az ivartalanítására. Mikor elkezdett tüzelni, jobb megoldás híján igyekeztem őt kerten belül tartani, ez nem sikerült, éjszaka kiásott és párzott az egyik udvarlóval. Mikor a kölykek megszülettek és gazdát próbáltam találni nekik(sikerült), jó pár ember , mocskos, putris, és egyéb jelzővel ellátott szaporítónak nevezett.Olyan emberek akik tisztában voltak az alom történetével.Régóta kutyázok, megvan a véleményem a dologról,most a tietekre lennék kíváncsi:Mi számít szaporításnak?

#kutya #kóbor kutya #kutyaszaporítás
2021. jan. 15. 19:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
30%

Persze, hogy szaporítás! Nem véletlen alom, hisz nem vigyáztál a kutyádra és utólag/előzetesen sem ivartalaníttattad! A kutya minden egyes tette a gazda felelőssége, így innentől olyan, hogy "véletlen alom" nem létezik. Csak olyan, hogy felelőtlen gazda.


És még utólag sem vállaltál felelősséget, nyilván ha a kölyköknek örökletes betegségük lesz, arról te magasról tenni fogsz. Ahogy az sem fog érdekelni, ha 8-10 évesen kidobják őket, láncra kerülnek, stb. Tehát pont az ilyenek miatt vagy szimpla mocskos szaporító! És ezen nincs mit szépíteni! Hiába gondolod magadat különbnek, meg ki tudja minek.


Ha nem tudod normálisan, felelősen tartani a kutyádat, inkább ne is tarts állatot!

2021. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!