Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ne harapjatok le a fejem,...

Ne harapjatok le a fejem, csak egy kerdes: kutyaval ki lehet menni az allatkertbe? Valamelyik allatkertbe? Vagy vadasparkba? Vagy a medve-parkba?

Figyelt kérdés
Szeretnem a kutyamnak megmutatni az allatkertben levo allatokat ... persze, ha van ra lehetoseg (de nem tudom, hogy lehet-e).
2021. jan. 16. 18:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes, hogy osztrákoknál simán be lehet menni kutyával az állatkertekbe. Még oltási könyvet sem kérnek, pedig azt még meg is tudnám érteni.
2021. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
A 9-esnek igaza lehet, most az egy dolog, hogy a Margiton levő szarvaskák meg pacikák jóba vannak a kutyulimutyuliddal, de lehet ha valami komolyabb ragadozóhoz vinnéd, akkor ott már lehetnek bajok, konkrétan zsákmánynak nézi a kutyulid, és akkor azt már nem néznéd ennyire happy-n te sem. Én egyébként más városokban sem láttam eddig senkit kutyával bemenni állatkertbe. Ugyanis valószínűleg nem lehet.
2021. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hat, hogy .... hogy lehet ilyen primitiv, hogy kutyat az allatkertbe ... pedig azert kerdeztem, mert anno a kutyaoviban megmutattak mi az a lo, kutyam felfogta ... par het mulva setaltam a videgradi hegysegben, erre jott velunk szemeben egy lo ... egy tok maganyos lo, embergazda nekul ... en beszartam, hogy most mi lesz, de a kutyam tok jol kezelte a dolgot ... en ugy gondolom azert mert elotte mar megismerte a lovat.

Szoval ezert gondoltam, hogy milyen jo lenne ha minden allatot ismerne ... ki tudja mikor talalkozunk egy oroszlannal :)

2021. jan. 16. 19:56
 14/19 A kérdező kommentje:
11-12 .... nem-nem-nem! Az en kutyamat nem kell felteni :) Megbirkozik minden nyamvadt allattal, talan az elefant gondot okozna :D
2021. jan. 16. 19:59
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Egy oroszlán keresztbe lenyelei a drága kutyusod
2021. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván az oroszlán normál esetben egy kisgyereket is benézne és zsákmánynak tekintene. "Keresztbe lenyelné", ahogy azt okosan az utolsó megírta.

Azokban az állatkertekben, ahol be lehet vinni a kutyát, a ragadozók hozzá szoknak a kutyákhoz is, akárcsak az emberekhez.


Külföldön meglepően sok helyre, állatkertbe be lehet vinni háziállatokat is.

2021. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
Én is szívesen vinném a kutyámat ilyen helyekre, főleg a szocializáció miatt, de sajnos azt be kell látni, hogy Magyarországon a kutyatartási kultúra nem tart ott, hogy ezt engedélyezni lehessen. Persze örülök, hogy itt írtak helyeket ahova lehet vinni, de amíg a kutyások nagy százaléka ördögtől valónak tartja a kutyaiskolát, a prémium táppal/barffal etetést, és a kaki felszedését is, addig ebben sajnos nem várhatunk változásra.
2021. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy melyik állatkertek vannak hozzátok közel, olvassátok el a honlapjukon a szabályzataikat. Fent kellene lenniük! 😊


Tudtommal amúgy csak speciálisan képzett kutyák (pl. vakvezető- vagy fogyatékossággal élők segítésére képzett kutyák) mehetnek be, hogy az állatkerti állatoknak is nyugta lehessen.

2021. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
87%
A kutyádat nem érdeklik az állatkerti állatok, neki az nem kirándulás. Ellenben az állatok megijedhetnek tőle. Egyébként ilyen helyekre nem lehet kutyát bevinni.
2021. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!