Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tényleg jobban érzi...

A kutya tényleg jobban érzi magát,ha mellette van egy fajtársa is,vagy elég neki csupán az ember társasága?

Figyelt kérdés
Mert Édesanyáméknál nemrég óta van egy kiskutya,most lehet kb. 4 hónapos és macskák vannak még ott,de azért ők mégsem kutyák,meg Édesanyám és Kishugom.Most még elvan,mert játszik a játékaival,foglalkoznak vele rendesen.De később se fog vajon neki hiányozni egy másik kutyus társasága,nem lesz vajon magányos/depressziós?

2021. jan. 16. 23:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám 4 évig egyedül volt kutyaként. Egy kutyabarátja volt, akivel játszott és örült neki. Rajta kívül még egy kutyával barátkozott össze nyaraláskor. Séta közben egyáltalán nem érdekli a többi kutya, legfeljebb összeszagolnak, de utána hozza is nekem a labdát, hogy dobáljam. Tavaj anyámnak vettünk egy másik kutyát, nem tetszett neki (mármint a kutyámnak). Eleinte nagyon morgott rá és kerülte messzire. Már elvannak, naponta játszanak egyszer, alszanak egymás mellett, ha mi is ott vagyunk, de még mindig nem érdekli túlságosan a másik kutyus és ha túlságosan tolakodó, még mindig rámorog. A régi kutyabarátjával már nem találkozik, mert neki is lett egy új tesója, aki pedig az én kutyámat nem bírja. Mint az embereknél, ez is személyiségfüggő.
2021. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11.:Nagyon Szépen Köszönöm a válaszod! :)
2021. jan. 17. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!