Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok Budapesten a kutyàm...

Hol tudok Budapesten a kutyàm tàrsasàgàban nyugodtan tanulni?

Figyelt kérdés
Kutyàs könyvtàr, nyugodt wifis kàvéhàz, ilyesmi. Buda elonyben. Köszi!

#kutya #tanulás #könyvtàr
2018. jún. 17. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a kutyáknak ez kínzás. Másfél-2 óráig szenved a lábadnál, semmi mozgástere. Inkább menj vele szabadba.
2018. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Nagy szenvedés lehet, főleg hogy otthon is általában végigalusszák a napot...
2018. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire van messze neked. De az Állatorvostudomanyi egyetemre simán bemehetsz kutyával. Ilyenkor vizsgaidőszakban a hallgatói központ nagyon kihalt, lehet tanulni és a kutyát is be lehet vinni, ha kicsi szünetet tartasz akkor pedig ott a park ahova ki lehet ülni az árnyékba a fák alatti padokra. Van egy olvasóterem is ahova elv nem lehet bevinni kutyát de gyakorlatilag mindíg van bent csak azt nem tudom, hogy nyitva van e vizsgaidőszakban. A könyvtárba viszont nem lehet kutyát bevinni.
2018. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

madalcafe.hu


Sajnos ez pesti, 3 helyen vannak, nagyon nyugis. Nem olcsó, de bármeddig lehet üldögélni, múltkor egy srác a laptopját és a kutyáját ott hagyta, úgy ment wc-re. Budapesten ez máshol nem szokás, de itt ilyen nyugis a légkör, kedvesek az eladók.


Még javaslom a kutyabarathelyek.hu oldalt, ott talán budai kávézók is vannak. Könyvtárról még nem tudok jelenleg, azért attól még messze vagyunk, mivel állami intézmények.

2018. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!