Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kolléganőmnek eltűnt a kutyája...

Kolléganőmnek eltűnt a kutyája, hogyan keressük?

Figyelt kérdés
Pénteken este kiásták magukat a kerítés alatt és leléptek. Ketten voltak. Az egyik azóta hazament, a másik nem. (Nem is értem, ha együtt szöktek, akkor miért nem együtt tértek haza? ) Menhelyi kutyusok voltak, szerető gazdához kerültek, chip van bennük. Keresik a másikat természetesen, járják a környéket, facebook, plakát, rengeteg megosztás. Tudunk még valamit tenni? Szegény már véresre sírta a szemeit.

2021. jan. 17. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok a közeli menhelyeknek, hátha oda került
2021. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En a visszatert kutyaval elindulnek setalni es hagynam, hogy a kutya vezessen ... talan abba az iranyba menne amerre a masik kutya talalhato.
2021. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt csinálnám, amit a második válaszoló javasolt.

Ezen kívül a kolléganődék alábetonozhatnák a kerítést, hogy máskor ne tudják kiásni magukat. Több menhely kiköti, ha tudják egy kutyáról, hogy szökős, hogy szökésbiztos kerítés kell, vagy csak benti kutya lehet, és csak felügyelettel lehet kint.

2021. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

fb-n. Elveszett kutyák.

Egy próbát megér.

2021. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Plakatozzatok ki sokfele, hogy keresitek a kutyat.
2021. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#3, a kerítést asszem, egy ilyen sokk után meg fogják csináltani


A többieknek köszönöm, megírom, ha előkerült

2021. jan. 17. 11:22
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Kolleganod futni jarjon a kutyakkal rendszeresen. Szokos kutya nincs csak a mozgasigenyet kell figyelembe venni.


Kereses: seta kozben orditsa a masik kutya nevet. De ezt eltuneskor kellett volna. Izzadt polokat dobjon le cetlivel,h ne dobjak el,mert egy kutya kereses kelleke. Kornyezo menhelyek stb hivja fel. Chipben szereplo telszam mukodik? Ellenorizze a dokinal.


Maskor ne csapja ki a kutyakat az udvarra a hidegbe.

2021. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Remelem hamar meglesz, mert pont most jonnek a hidegek. Vagy valaki megfogta es meg nem jutott vele allatorvoshoz hetvegen. Ezert jo a bileta es telefonszammal, ahhoz nem kell chipolvaso. Sot jartam mar ugy is, hogy bevittem egy talalt kutyat a rendelobe, chipes volt, es ugy kellett kikonyorogni, hogy adjak meg a gazda szamat, mert nem bette fel nekik. Vagy 6x hivtam, mire sikerult beszelni vele. A masik, szinten chipes beagle, de meg az elozo tulaj volt regisztralva, tobb 100kmre, ahol talaltam. Aztan vegul feldobtuk fbra, hogy nalunk van a kutya, es jelentkeztek erte. De mennyivel egyszerubb lenne egy bileta...
2021. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nincs biléta, sajnos, most kérdeztem. Igen, a hideg a legaggasztóbb.

Úgy tűnik, a másik kutya a falkavezér, az, amelyik hazatért. Valószínűleg ő volt a főkolompos a szökésben. Rejtély, hogy a kisebbik miért vált le róla.

Próbálták amúgy vele együtt is keresni, de semmi


Nekem nincs kutyám, de egyszer ugyanilyen szaggató szívvel kerestem egy cicát - ő meglett (udvarolni volt a szomszédban)-, szóval nagyon sajnálom a gazdát, és köszi annak, aki segíteni próbál.

2021. jan. 17. 13:27
 10/13 anonim ***** válasza:

Menjetek le futtatokba kerdezoskodni a kutya kepevel . Kutyas boltokba,kutyakozmetikakba,allatorvoshoz stb.

Ne adjatok fel.


Mivel kicsi a kutya,sanszos,h vki megsajnalta es befogadta,ahol jo a kerites.


Ha meglesz,nyakukba lwgyen telefonszam ezentul!!!

2021. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!