Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor állatkinzó vagyok?...

Most akkor állatkinzó vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
a buszra fel tettem a kutyusom de most nem ölbe hanem hogy magától menjen fel útánam de ez csak félig sikerült ezért szóltam a kutyusomnak hogy gyere és egy kicsit a porázt meg húztam de épp hogy csak egy ténleg pict mert nem figyelt a kutyusom de útána a lábam mellett feküdt a buszon de míelött fel száltunk volna 2 srácc oda szólt hogy ez állat kinzás pedig csak a kutyusomat raktam fel a buszra ,mikor egy kicsit meg húztam a porázt hogy ,kicsit figyeljen ,ez útán szépen felszállt a buszra.NEM FEL HÚZTAM CSAK MEG MOZGATAM A PORÁZT hogy mozduljon a nyakörve!ezért lennék állatkinzó?:s :( elöre is köszi a válaszokat
2010. aug. 15. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, a póráz azért van hogy vezesd vele a kutyát nem megfojtottad csak irányítottad fel a buszra, mért adsz két p.cs véleményére? biztos sokat értenek a kutyákhoz...
2010. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, ez nem állatkínzás!!
2010. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom szereted a kutyusodat es jot akarsz neki tehat a kerdesedre a valaszom egyertelmu nem vagy allatkinzo! Termeszetesen ohatatlan ha nem vagy tapasztalt kutya tarto, hogy neha (nem rossz indulatbol) rosszat csinalsz de en ugy gondolom azzal hogy kicsit meghuzta a porazt meg nem tettel vele rosszat hiszen fajdalmat nem okzotal nem sirt fel a kutyus.
2010. aug. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Háát az a két srácc jó nagy ...... ne aggódj nem vagy állatkínzó!
2010. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem láttuk, ki tudja mennyire rántottad meg.

Láttam plázánál flexin yorki kölyköt sétáltatni, úgy mentek, h a kutyus kölykösen pajkosan elölre ugráld, majd a csaj megmondott egy gombot a flexin ha túl messze ment szegény kutyuskája(vagy 3 méterre), mire a kutya úgy szállt vissza mint egy csúzliból kilőtt kő, "hála" a flexinek és ez ment-elölre ugra-bugrál, tyííííí-visszarepül....

A másik: agility órán volt egy csaj egy síkhülye mini yorkival, semmit nem értett meg, vszeg fogyatékos lehetett a kutyus. Az ugrató akadály botját a földre tették és kajával csalták át, de csak állt, csorgatta a nyálát a kajára és nézte, hogy szerezhetné meg. Amikor a vezető hiába magyarázta a gazdának h picit húzza meg a pórázt, elkérte tőle, függőlegesen rántott egy icipicit rajta, h a kutyát ugrásra késztesse, de olyan könnyű a kutya, h erre 80 cm magasra függőlegesen fölrepült, majd a bot túloldalán ért földet, de mindezt könnyedén, mintha nem hatna rá a gravitáció. Emlékszem úgy röhögtem, percekig, ki kellett állnom a körből, de mások is. Utána az edző megmondta a gazdának h tőle jöhet továbbra is, de nem ajánlja, mert a kutya síkhülye mindenhez:)

ma is röhögök és közben meg azt mondta neki parancsnak hogy 'Hopi', ez még fokozta a jelenetet.

Na de ezt azért írtam le, h relatív kinek mi a nagy rántás.

2010. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
útolso nem rántotam meg a porázt hogy ell szállt a kutya csak fel írányitottam a buszra.ült a kutya és csak anyora húzztam megf hogy fel áljon.köszönöm mindenkinek a válaszokat ezek szerint nem vagyok állatkinzó ahogy ők mondták :)
2010. aug. 15. 13:51
 7/7 A kérdező kommentje:

annyira*

bocsi a helyes írási hibákér:)

2010. aug. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!