Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek ilyen szemetek...

Hogy lehetnek ilyen szemetek a cigányok? De az összes állatkínzó!?

Figyelt kérdés

Ma sétáltunk a városban és megláttunk egy cigány családot, anya, apa, gyerek. A gyerek kezében volt egy kiskutya (pár hetes) és az egyik lábánál lógatva hurcibálta ide-oda és még dobálta is, majdnem kitört szegénynek a keze. Szerintem meg se fogja érni az estét, pedig még csak nemrég született és máris ilyen rossz körülmények között kell élnie ilyen büdös szemetekkel :(

Már azon gondolkoztam, hogy adok nekik 10 ezer ft-ot cserébe szegény kiskutyáért.

Miért nem értékelik más életét? Most még jobban megutáltam őket. Még a burger kingbe is bedobálták a kutyát, az anya meg ott kéregetett. Fú legszivesebben lelőném őket.


2011. máj. 21. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz, azonnal vedd meg tőlük! Szegénykém :-(
2011. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

szerintem egy 500ért is odaadták volna...

Retkek...

2011. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
81%
Szörnyű. :( Én biztos szóltam volna nekik így hirtelen felindulásból. Az sem érdekelt volna, h jön az egész családja. :S Szörnyű... :S:S
2011. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, de ki mer ezeknek az állatoknak beszólni? Aztán majd jól leszúrnak, szemetek :(

Olyan megrázó volt látni, ahogy szenved az a kis csöppnyi kutyus :((

2011. máj. 21. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos akkor kellett volna tenned valamit.10.000Ft-nál jóval kevesebbért is odaadták volna szegény kutyust.De most mi lesz vele?Gondolom nem ismered őket ezért már nem tudsz tenni semmit,ugye?
2011. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Te se vagy sokkal jobb náluk, ha nem segítesz szegény kiskutyának, már bocsi.

Én odamentem volna a helyedben, és pénzért elkértem volna a kutyust, vagy akár még nekik is ugrottam volna...

Egyébként igaza van 2.-nak, 500 forintért is odaadták volna.

2011. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Már ne is haragudj, de ez (sajnos) nem azon múlik, hogy cigány-e vagy nem...Az IQ és a neveltetés egy "magyar"-ból is kihozhatja ezt. Az állatkínzást kellett volna kihangsúlyozni, nem azt, hogy roma volt-e volt a gazda vagy sem.

Azért harapok a témára, mert pitem van. Őket is mindneki leszólj, pedig minden a nevelésen múlik. És nem az a lényeg, hogy melyik embernek vagy kutyának mi a "fajtája", hanem hogy milyen erkölcsi értékekkel és neveléssel engedték el otthonról/tartják otthon.

2011. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Azert, harom csoro keregeto, allatkinzo ciganyt nem tudott elhajtani senki a verbe? Persze, majd leszurnak. Azok? Bokore sem telik nekik...

Szoval, azert nem kell osszeszarni magunkat valakitol azert, mert barnabb a bore. :/

2011. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nem vagyok fajgyűlölő, de tény, hogy a cigányoknak más a kultúrájuk, MÁS a neveltetésük. Persze ez nem jelenti azt, hogy nincsen köztük normális. De a cigányok java része más mint a fehér népé.

És szerintem meg ha valaki félti az egyetlen életét, nem fog odamenni három cigányhoz. ( nem a kéregetőkre értem ) Mert ezek ha már többen vannak úgy viselkednek mint a farkas falka. Együtt ugatnak és támadnak is, de ha egyedül van, behúzza fülét farkát, és odébb áll.

Kérdező sajnálom én is a kutyát, de egyedül Te se tudtál volna semmit tenni. Lehet még beléd is kötöttek volna.

Ott van a tanár gyilkosság példának. Megállt segítséget nyújtani ( pedig a kislánynak egy karcolása se volt ), mert szabály, és így tanulta, és mert emberség is szorult belé. Na és mi lett érte a köszönet.... megölték a gyerekei szeme láttára....

2011. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 xnorkax ***** válasza:
89%
Igaza volt annak, aki azt mondta, hogy te sem vagy az igazság bajnoka, ha nem mész oda legalább segíteni neki... Nem kell nekik esni, meg kell dicsérni, milyen szép a kutya, és hogy nagyon szívesen adnál érte mondjuk 1-2 ezer forintot. Ha túl kevésnek vélik (amit nem hiszek) akkor adj többet. Még ők fogják megköszönni.
2011. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!