Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier tanítása, együttmű...

Hovarju kérdése:

Bullterrier tanítása, együttműködése?

Figyelt kérdés
Mennyire tanítható fajta? Mennyire együttműködő? Mennyire bírja energiával? Jártok suliba vele?

2021. jan. 19. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jól tanítható, intelligens kutya, de lehet makacs, akaratos is, ha nem elég határozott a gazdi. Játékos, rendkívül energikus.
2021. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Makacs, öntörvényű fajta. Könnyen az ember fejére nő, ha nem elég határozott gazda. Ha van kedve, együttműködik, ha nincs, akkor tojik a világra. Az energiája kb kimeríthetetlen. A suli necces. Ne fűzz sok reményt hozzá. Első kutyának nem ajánlom.
2021. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon makacs, de ha keménykezű gazdi vagy bírni fogsz vele. Suliba ahol járunk van egy bullterrier, nos a gazdái kb tehetetlenek vele
2021. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhet még.

Nincs és nem is szeretnék ilyen fajta kutyát, nekem a retrieverek jobban bejönnek. Csak kíváncsi vagyok. Egy barátnőm kutyája.

Normális viselkedés az, ha egy pár órás játék, kergetőzés alatt annyira elfárad, hogy nincs ereje beszállni az autóba? Nem makacskodott, egész egyszerűen látszott rajta, hogy majd leragad a szeme, annyira álmos.

2021. jan. 19. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém lusta volt :( még séta közben is képes volt lefeküdni, amíg ölbe nem vettem.

Kutyasuli haaat, mi jártunk, de nehezen ment, olyan kis butácska volt, nem értette meg az összefüggést a feladat és a jutifalat között :D

Sajnos őt altatni kellett hat éves korában, meg bélösszenövése volt, pedig hivatalos tenyésztőnél vettem.

2021. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tényleg nem az eszéért szeretik ezt a fajtát? De ugye azért a behívást és az alap viselkedést (ül, fekszik, marad) meg lehet neki tanítani?
2021. jan. 19. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Az alapokat megtudtam, de tényleg makacs. És jól tudod, tényleg nem az eszeert szeretik :) én pl pont a butus fejét szerettem, képes volt futás közben a saját lábában megbotlani.
2021. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok, a mienk a fajtamentéstől volt, 10 évig élt velünk. Egy dolgot tudott fixen, a konyhába nem jöhetett be, ha ettünk. De nem volt behívható, nem tudott ülni, és a marad parancsot sem értette. 😅 Azt még tudta, hogy a kanapéra/ágyra nem mehet fel, be is tartotta, ha láttuk.

Próbálkozhattunk bármivel, ha nem akarta, nem csinálta.

Tudtuk, hogy elengedni csak a zárt futtatón szabad, mert csak a kerítés állította meg.

Baj sosem történt, mert mindig odafigyeltünk rá, egy igazi bohóc volt.

Kb 14 éves volt, mikor elaltattuk, mert leállt a veséje.

2021. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%

Incs meg benne az ov kutyak engedelmessege.


Ha szofogado higgadt kutyat akarsz,ne bullterriert valassz.

2021. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!