Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sampont ajánlotok egy...

Milyen sampont ajánlotok egy 3,5 hónapos bichon havanesenek?

Figyelt kérdés
Mi eddig bobi-val mosdattuk de sok rosszat hallotunk erről. Nem tudom milyen sampon lenne neki jó!
2010. aug. 15. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Édesanyám kutyakozmetikus, de ő sosem hitt ezkben a hires kutyasamponokbsn , egyszer használta a bobit de nem jött be. ö a sima WU2-t használja:) nagyon jo és selymes tőle a szőr:) nekünk máltaink van ami hasonlo mint a havanese és annak is tökéletes. jaa meg balzsamot is használ sampon után:)
2010. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
wu2-vel ne!!!!!embersamponnal tilos kutyátmosdatni ez aranyszabály!!tönkremegy a szőre és a bőre is!!nekem a bobi a kedvence,mindíg szép fehér,és selymes tőle a kutyusom szőre!!semmi gond nincs vele!
2010. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
biogance white vagy biogance puppy.
2010. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Iv San Bernard Talco sampon. Kifejezetten kölyökkutyáknak van kifejlesztve. Nekem bolognesem van, gynyörű és illatos a szőre fürdés után :)) Zanniban kapható.
2010. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a wu 2 től a kutyának...több mint 10éve hasznalja
2010. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

biztos én vagyok a hülye, de a wu2 valami eszméletlen büdös, rossz sampon, ami után az emberi haj(ami azért jóval zsírosabb a kutya szőrénél) is totál sprőd és száraz lesz.

na most akkor el tudom képzelni mit csinál egy száraz bőrű, szőrű kiskutyával.

nevetséges. :)

egy igényes kutyakozmetikus nem használ ilyet.

2010. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én nem akarom ember samponnal mosdatni!!!
2010. aug. 15. 15:18
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a legjobb itthon kapható sampon.Ugyanennek a kondíját is ajánlom.

Akár hetente is lehet vele fürdetni.


Nekem hossző szőrben tartott avanesem van,itthon kozmetikázom,mindent a Zanniban veszek.

Egy csomó tenyésztő,kiállító is.


Azt ajánlom,hogy a Fressnapfos szarokat,mint Bobi,Panzi felejtsd el,tönkre teszik a szőrét,bőrét.

A WU2 sampont meg pláne.

2010. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2010. aug. 15. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:

persze, költsél többet a kutyád samponjára mint a sajátodra...

semmi baja nem lesz a wu2 től, a márkás kutyasamponok súlyos ezrekért....az meg csak rongyrázás.

2010. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!