Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta kutya árak?

Fajtatiszta kutya árak?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi lennék, hogy manapság milyen árúak bizonyos fajták. Persze országtól, tenyésztőtől, nemtől, színváltozattól stb is függ, de én most a te személyes tapasztalataidra lennék kíváncsi, vagyis


- milyen fajta kutyát vettél és mennyiért, esetleg kis érdekességek róla. A konkrét kennelnévnek is örülnék, de tudom, hogy ez sokaknak privát információ.


Tehát lényegében csak egy kis "piackutatást" szeretnék csinálni, hogy nagyjából mennyivel lehet számolni bizonyos fajtáknál. Minél több válasz érkezik, annál hálásabb lennék. Köszönöm előre is, hogy segítetek.



2021. jan. 20. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Corgi, 300 ezer volt.
2021. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Légyszíves senki ne pontozzon le egy értelmes választ sem, nem értem, mi értelme van. Ha ennyibe került, akkor ennyibe került.
2021. jan. 21. 10:34
 13/15 anonim ***** válasza:
97%
Hogyne lehetne ennyiért mudit kapni. Pulit is lehet. A magyar fajták olcsóbbak jóval.
2021. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
#14 nekem ne mondd, a magyar fajtákat nagyon extra klasszis darab ha 200-250-et kérnek érte. Az egyszeri tk-s magyar kutya, 100-150. Csak a kolléga üzenetét gondoltam közszemlére teszem.
2021. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
94%
Mudi 130 ezer volt. Es ez is mar inkabb a teteje /ma mudi árának.
2021. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!