Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért menstruál többször a...

Miért menstruál többször a kutyánk?

Figyelt kérdés
Mindig meg volt,hogy ősszel meg tavasszal menstruál,és akkor így igazából kétszer. Erre láttam,hogy megint menstruál,pedig nyár vége felé is volt neki,meg ősszel is,és télen nem szokott. Idős már egyébként,11 éves,de most nem értem mi ez😬
2021. jan. 23. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
érdemes orvoshoz vinni, lehet hogy más miatt vérzik ami nem tüzelés és komoly gondot okozhat. Egyébként TÜZEL és nem menstruál, menstruálni az emberek szoktak.
2021. jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oh bocsánat😬,jó,hogy már ezt is tudom😂

Köszönöm a választ!:)

2021. jan. 23. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Ivarzik, azaz peteérése van, vagyis pont az ellenkezője, mint az emberi folyamatnál. Idős kutyáknál ivarszervi megbetegedést jelezhet, bár a mostani évszaki rendellenesség az ő bioritmusokra is hatással van.
2021. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mar eleg idos a kutya es nincs ivartalanitva, siman elofordulhat, hogy komoly gondok vannak az ivarszerveivel ... foleg ha idon kivul verzik. Verzes jelezhet daganatot is!


Javaslom kerdezt meg az orvosotokat, hogy mi a helyzet.

2021. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

A méhgyulladásnak lehetnek hasonló tünetei, mint a tüzelésnek.

Nem is értem, hogy miért nem egyből orvoshoz vitted? Egyszerűbb itt írni? Majd valaki távgyógyítja a kutyádat?

2021. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az én kutyám 6 éves volt ugyanezek a tünetek voltak nálai. Mi egyből állatorvoshoz vittük, ahol kiderült,hogy még pont időbe mentünk el vele, ugyanis bevolt gyulladva a méhe. Mivel ha nem ivartalanítottuk volna ki, lehet hogy már nem lenne. A helyedbe azonnal mennék az állatorvoshoz, mert ez a betegség nem játék. Viszont nem tudom, hogy egy 11 éves kutyánál megmernek-e kockáztatni egy ekkora műtétet. Ezt csak azért írom mert a mostmár 12 éves kutyámnak az állatorvos egy foghúzást se javasol az altatás miatt. De nyílván jobb ha ezzel az állatorvossal beszélitek meg, de minél hamarabb.
2021. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!