Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már többször volt mindjárt...

Ha már többször volt mindjárt megjön érzésem, akkor már tuti megjön vagy még reménykedhetek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vérzel addig oké.
2019. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
7 hetes terhes voltam, amikor elmúlt a mindjart megjön érzés. Addig egy az egyben olyan volt, mintha mindjárt megjönne, sokszor teljesen elkeseredtem, hogy el fog menni a baba. De ez teljes mértékben normális, amíg nem vérzel, addig bármi lehet.
2019. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod kérdező?
2019. nov. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még 4 nap. De nem mindig érzem, csak néha. Más tünetem nincs.
2019. nov. 4. 11:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is. Én nekem is 4 nap még. Pms tüneteit vannak nekem is csak de az is csak elvétve. Illetve h ilyenkor már az állam körül szokott lenni pattanás mensi körül. És még nem nőtt egy se 🤞🏼
2019. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap volt egy csepp vér, de elmúlt és azóta sem jött meg.
2019. nov. 5. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett ; kérdező ?
2019. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban megjött sajna.

De most újból reménykedek.

2019. nov. 30. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!