Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bőr nyakörv, póráz mennyire...

Bőr nyakörv, póráz mennyire tisztítható? Vagy jobb a textil?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nezelodni, tetszenek bőr nyakörvek és pórázok.


Kutyam vilagos bézs-homok színű.


Jól állna neki.



Most textil, paracord nyakorvek es porazaink vannak.


Könnyen tisztitható,mosogepbe szoktam bedobni egy rovid programra a jatekaikkal egyutt. Hamar koszos lesz, jarunk kirandulni, kutyasuli, futtato.


Hasznal valaki bőr cuccokat?


2021. jan. 23. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szarvasbor nyakorvet vettem az amstaffomnak ,de egy agressziv nemetjuhasz kb 1 honapja letepte a kutyam nyakarol a riglit (es ezzel tonkretette) a nyakorverol. Igy azota lancnyakorvet hasznalunk nem folyton. Ezt legabb tobbet nem tudja rola mas kutya leharapni es konnyen tisztithato.


A borcuccoknak szaga van,amit a kutyak szeretnek ragcsalni,meg szakadnak,ha eleg erosen meghuzza egy kutya.

2021. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik kutyámat élete végéig kiszolgálta. Esztétikailag nem marad olyan szép az évek múlásával, mint újonnan, de ez minden anyagra igaz.
2021. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ui.: A nyakörvről beszéltem. A pórázt könnyebb tisztán tartani.
2021. jan. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem érdemes állandóan azt használni. Nekem is egy bőrnyakörvem van már 2 éve, totálisan meg vagyok elégedve vele, viszont ha úszik is vele hamar tönkremehet. Nekem egyszer megfürdött vele a sárban, és másnap mikor megszáradt egy sima bőr gyorsápolóval lehozta a koszt. Amit észrevettem rajta, hogy a karikánál repedés nyomok vannak, szóval 10 évet talán nem bír ki, de 3-4-et egész biztosan (és itt az enyémről beszélek, biztosan van hosszabb életű is).


Bőrpórázam még sosem volt, viszont erősen gondolkodom rajta, csak az áruk (általában) a csillagos égig mennek...

2021. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A textil jobb, tartósabb, szebb
2021. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. 2 eves volt a bornyakorvunk. Freshnapfban vettem 14 000 huf-ert.
2021. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor inkább maradunk a textilnél.
2021. jan. 24. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
80kilos kutyam van, anyukamtol kaptunk ajandekba bor nyakorvet es porazt amit mar evek ota hasznalunk es tokeletes allapotban vannak, pedig a porazzal szoktam huzogatosat jatszani a kutyaval es meg is hibatlan.
2021. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bornyakorv csak usztatasnal nem kimondottan jo, mert lenyegesen lassabban szarad meg mint a textil.
2021. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!