Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ilyen esetekben?

PITYUUUUUUU kérdése:

Mit csináljak ilyen esetekben?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt kimentem tacskó kutyammal sétálni és egy utcából kifordult egy házaspár egy pórázon lévő kutyával és egy ami szabadon volt. Az enyémnek neki támadt és meg is harapta, az enyém is vad és ő meg orron harapta . Minden véres volt. A másik kutyát tiszta erőmből rúgtam hogy hagyja békén az enyémet az enyém meg tartotta annak a foxterriernek az orrát.Mikor végre elengedték egymást a gazda elnézést kért amit értékelek. De milyen mást eszközt ajánlotok ilyen esetekre? Borsspray, pálca? Rúgni már nem fogok mert most is kificamodott a lábam . Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 24. 21:07
1 2
 1/15 anonim válasza:
95%
Ha valahol kapsz,szerintem egy bors-vagy paprika spray hasznos lehet.
2021. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2021. jan. 24. 21:17
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Sprajes flakonba ecet,

/mentol illoolaj.

Sokkolo hangja sok kutyat elijeszt. (Hasznalni nem tudod,mert ugyis elugrik meg szoron mem hat.


Leontod vizzel. Vagy vizipisztolY. Sok kutyat kizokkent,ha lelocsoljak vizzel.


Meg tamadas elott locsold le a kutyat vizzel. A legtobbnel hatasos.

2021. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha az én kutyámnak menne neki valamilyen másik kutya biztos hogy felrugnám műholdnak akarmekkora is legyen
2021. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Első, második köszönöm. Harmadik hát én azt is csináltam és a kutyám addig tartotta az orránál 😁
2021. jan. 24. 21:40
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Esetleg nem tudsz mostantol ugy setalni, hogy amikor sarokhoz ersz akkor szamitasz ra, hogy megint tortenhet egy ilyen eset? Ne menj kozvetlenul a fal mellett ha sarokhoz ersz es kicsit ki is kukucskalhatsz, hogy jon-e valaki.

Rugdosodast azert nem ajanlom, mert ha egy olyan fickoval talalkozol mondjuk mint en es belerugnal a kutyamba, ott es abban a pillanatban taposnam ki a beled.

2021. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Első sorban neveld meg a kutyád vagy tegyél rá szájkosarat ha nem bírsz vele. Lehet a másik kutya tökre nem rossz szándékkal ment oda, de mivel megtámadták védekezett. Persze nem kellett volna szabadon engedni közterületen, de gondolom őket is váratlanul érte a dolog és nem tudták időben visszahívni a kutyát.
2021. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szánkosarat nem akarok tenni mert én Romániába lakok és elég sok a roma akiknél nincs kapu és már jó párszor megtámadtak minket. Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 25. 06:58
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
És egy szerencsétlen tacskótól várod hogy megvédjen? Siralmas.
2021. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez a tacskó 3 kutyát lebénított és 4 macskát megölt az amstaffom segítségével.
2021. jan. 25. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!