Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ilyen esetekben?

PITYUUUUUUU kérdése:

Mit csináljak ilyen esetekben?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt kimentem tacskó kutyammal sétálni és egy utcából kifordult egy házaspár egy pórázon lévő kutyával és egy ami szabadon volt. Az enyémnek neki támadt és meg is harapta, az enyém is vad és ő meg orron harapta . Minden véres volt. A másik kutyát tiszta erőmből rúgtam hogy hagyja békén az enyémet az enyém meg tartotta annak a foxterriernek az orrát.Mikor végre elengedték egymást a gazda elnézést kért amit értékelek. De milyen mást eszközt ajánlotok ilyen esetekre? Borsspray, pálca? Rúgni már nem fogok mert most is kificamodott a lábam . Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 24. 21:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És két kutyával megyek sétálni és nem a tacsitól várom hogy megvédjen hanem hogyha megtámadják ölje meg vagy védje meg magát
2021. jan. 25. 10:18
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Te beteg vagy. Minek van egyáltalán kutyád? Szerinted ez jó a kutyának?
2021. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Te vagy beteg
2021. jan. 25. 10:22
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a kutya miatt én majdnem tetanost kellett kapjak. A tacskom nem tud a lábára lépni és az amstaffomnak meg semmi baja nem lett .
2021. jan. 25. 10:25
 15/15 anonim ***** válasza:
Ó te szegény, bele ne halj egy tetanuszba. Ezerszer inkább engem harapjon meg egy kutya mint a saját kutyámat. Én vagyok a falkavezér és a gazda, az én felelősségem az épsége. Ha ilyesmi történhet velünk az utcán akkor vagy keresek normális családot a kutyáknak, vagy olyan helyre viszem őket ahol nem történhet támadás.
2021. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!