Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsi biciklikosár?

Tacsi biciklikosár?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jön a tavasz és biciklivel szeretnék munkába járni. Eddig sima kis kosaram volt, amibe elfért a tacsi, de azóta megnőtt. Most is belefér, de púpozza a gerincét, nem tud megfordulni, látom hogy nem lenne neki kényelmes mindennap abban utazni.

Keresgéltem neten ilyen kutyakosarakat, de egyik se volt elèg hosszú, nem tacsi testre tervezték.


Valaki esetleg talált neten jó kosarat?

Vagy gondolkoztam azon is hogy megkérek valakit barkácsoljon neki személyre szabva. Esetleg valaki készíttetett már ilyet? Mire kell figyeljünk, hogy legyen kiraly a kosár.


6,5 kilósa kutya

Köszi a válaszokat.


2021. jan. 27. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mekkora kosárban férne el kényelmesen?
2021. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mellkhasától a popsiig 50 centi. Meg szerintem erre + ba kell számolni pár centit, hogy le tudjon feküdni.
2021. jan. 27. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez?

[link]

2021. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez elég jó. Ebben biztos elférne Köszi, csak akkor kell egy kosártartó is hátra 😅
2021. jan. 27. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!