Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik két kutyafajtát választ...

Melyik két kutyafajtát választanád egy zombiapokalipszis esetére és miért? Igen, nagyon sok időm van : D

Figyelt kérdés

Én:

Belga malinois - Nagyon sokoldalú fajta, védelmező, jó orra van, intelligens, szolgalelkű, gazdacentrikus, aktív és a budája dupla rétegű, de nem olyan vastag és hatalmas, hogy nyáron teljesen kidőljön.


Afrikai oroszlánkutya - Szintén intelligens és védelmező, függetlenebb de vadászkutyaként mégjobban hasznosítható, nagyobb, kisebb vadak ellen is.


Bár gondolkoztam rajta hogy valamilyen jó vadász és védelmező keverékeknek mégnagyobb hasznát venném :D



2021. jan. 27. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szalkas szoru nemetvizsla es valami lurcher. ezek ilyen általában szálkás szoru agarkeverekek. Ezek jo szolgalatot fognak tenni vadaszatkor husegesek is jo tarsasagot nyujtanak. orzo kutyat en nem vinnek legyen jo jelzo meg minimalis batorsaga legyen de ne akarjon megvedeni mert odaveszhet. ha csak ket kutyat vihetek akkor inkabb jelezzenek ok en meg majd megvedem oket. vadaszkutya el tudja kapni a rokakat nyulakat pockokat mosomedveket meg mindent de egy farkasfalkaval ket kangal se birna. a kutya jelenleg is erteket kepvisel abban a vilagban meg plane
2021. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Nekem van mali, hülye, mint a segg, csak mondom. Kb annál ostobább fajtát még nem láttam.


Amúgy amit az első mond, vagy gyors vagy okos kutya kell. Egy zombi hordát tök mind1 milyen öv kutya se szed szét, szimplán lenyomják létszámfölénnyel.

2021. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Kutyak zombi apokalipszis ellen:


[link]


[link]


[link]

2021. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyar agarat. Önállóan megfogja a vadat, így lenne kajánk.
2021. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!