Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korban lehet...

Mennyi idős korban lehet leghamarabb ivartalanítani a kutyust?

Figyelt kérdés
Kis testű kutya

2021. jan. 27. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%

Fura, de akár 6 hetesen is...

[link]

2021. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16%

#11

Lehetni lehet, mert talán nem hal bele a pici kutya (vagy ha a belehal, hát így járt!) de nem egészséges.

Bár a kérdés úgy szól, hogy "Mennyi idős korban lehet leghamarabb ivartalanítani a kutyust?" arra valóban lehet ilyen abszurd dolgokat is írni, de állatszerető, felelős gazdi azért figyelembe veszi a kutyája egészségét is!

2021. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
#12 Ne haragudj, de hol írtam, hogy ez szerintem rendben van és mindenki ivartalanítsa a kutyáját alig pár hetesen? A kérdés az volt, hogy "legkorábban". És íme, legkorábban akár 6 hetesen is lehet, de ettől még nem bíztatok rá senkit. Eszem megáll, hogy ezért is belém kell kötni...
2021. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A miénknek úgynevezett ivarérés előtti ivartalanítása volt, ezt 6 hónaposan végzik. Menhelyről csak így fogadhattuk örökbe.
2021. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%

#13

12 vagyok

És én hol írtam, hogy téged bírállak, vagy a személyed felett gyakorlok kritikát?

Feltettél egy linket, ahhoz szóltam hozzá, aminek tartalmát, mint kiderül, te sem és más normális ember sem helyesel.

Akkor most mi is a gondod? Nem értem!

2021. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

#15 Akkor bocsi, de az írásod kicsit kioktatásszerű volt. :)

Nem, én sem tartom helyesnek az ilyen korai ivartalanítást, nem is értem, hogy miért csinálják ilyen korán...

2021. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki azt mondta, hogy sok orvos azt tanácsolja, hogy az első tüzelés után, viszont rengeteget érdeklődtem és a 6-7-8 hónapos kor a legideálisabb. Sőt, az egyik orvosnál a rendelőben lévő plakáton is ez a kor van írva legjobbnak. Mi is 8 hónapos korában ivartalanítottuk.
2021. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!