Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki fedezés mikor ?

Yorki fedezés mikor ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szaporító azt le szeretném tisztázni , van egy 2 éves yorki kislány kutyám nagyon jó természetű jelenleg 2kg 25dkg . 3x tüzelt már .

Az lenne a kérdésem , hogy ideális a súlya , hogy legyenek kiskutyái vagy túl kicsi ? Honnan tudom meg állapítani hogy alkalmas ? ( kiskutyák ha lesznek családban maradnak )



2021. jan. 28. 15:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
11%
Tehát ha egyszer hagyja fialni a kutyáját, három évesen ivartalanítja a kutyáját, miközben a kölyköket NEM pénzért adja, erre nekitámadnak a kérdezőnek privátban hogy dögöljön meg az nem hiszti. Éééértem...
2021. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, ki támadt neki privátban és ezt te honnan tudod, hogy igaz-e? Akárki bekamuzhat ilyet... Vagy te a kérdező fake accountja vagy?
2021. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
87%

A kutyádat szűrted az örökletes betegségekre? A kan szűrve van? Mi a garancia, hogy a kölykök egészségesek lesznek? A kutyádnak meg van a tenyészszemléje? És a kannak? A kölykök tk-esek lesznek?


Ha születik 11 kölyök, mind családban marad? Hát nagyon kétlem... És te, mint szaporító, ha tovább adod a kölyköket, mi lesz a garancia, hogy a rokonaid nem fogják még tovább szaporítani a miattad megszületett kölyköket?

2021. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

Minket meg a te es a hozzad hasonlok khurva felelotlen hozzaallasa irrital.

Ha nem lenne ennyi lusta, nem torodom ember, mindenki ivartalanitana, vagy minimum vigyazna a kutyajara, hogy ne szaporodjon, akkor nem lennenek tele a menhelyek, nem halnanak meg naponta fajtajellegu keverekek olyan betegsegekben, amit siman szurni, vagy oltassal kivedeni lehetne, nem lennenek agyonelletve szerencsetlen szapis kutyak. Minket is baromira irritaltok ezzel a hozzaallassal, elhiheted kedves 25-os.

Es meg te sertegetsz masokat, mire fel? Gondolkozzal mar ember, koszi!

2021. jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
77%
#25 Érdekes módon te nem biztattad az ellenkezőjére a kérdezőt, tehát tulajdonképpen velünk értesz egyet, mégis minket provokálsz és trágár megjegyzéseket teszel a személyiségünkre. Csak hogy tudd, jelentettem provokációért és trágárságért az összes kommentedet.
2021. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
74%
Na, el is tunt a kedves joember hozzaszolasa :D
2021. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem irtam hogy ha lesz 5 kölyke az mind nálunk marad .

Nálam a család tág fogalom , hogy unokatestvér nagyszülő.... szereintem nem kell soroljam.... ha gondolod le képernyőfotózom amiekt irtak.... de szerintem nem tartozom számadással senkinek se . Csak nem értem aki olyat ir hogy szakadt volna anyámba a fejem mit gondol.....🤦‍♀️

2021. jan. 28. 22:04
 28/36 anonim ***** válasza:
88%
El is hiszem, hogy a teljes rokonságod kutyát akar magának. Nőj már fel végre és fogd fel, hogy ennek a szaporításnak semmi értelme nincsen. Abból nem lehet kiindulni, hogy jó természetű a kutya. Na és milyen a kan természete? Milyenek lesznek a megszületettek kutyák? Tenyésztők kifejezetten ügyelnek arra, hogy a megfelelő jellemű kölyök a megfelelő gazdihoz kerülne, te meg random szét osztanád, aztán majd csodálkozol, hogy mégsem kell nekik, mert "bolondos".
2021. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
84%

"szerintem nem tartozom számadással senkinek se"

Nem is kértem. Azt kértem, hogy magadnak számold ki a költségeket. Ha szétosztod a kölyköket, akkor csak a kezdetiekkel kell foglalkozni (állatorvosi költségek, kölyöktáp, kieső munkaidő).


De továbbra sem érthető, hogy ha a rokonok kutyát szeretnének, akkor miért az összes rokon olyat szeretne, ami neked is van és miért nem vesznek akkor maguknak? Inkább hangzik kéretlen ajándéknak és önzésről egyszerre.

2021. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
90%

És mit teszel, ha visszamondja a tág rokonság? Vagy visszaadja, mert a kiskutya bepisil és mindent szétrág? Mit teszel, ha kihajítják a kölyköt az udvarra, mert ott nem kell vele foglalkozni?

De most komolyan, legyél már szíves válaszolni a kérdéseimre! Nem csak ezekre, hanem a fentiekre is!

2021. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!