Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki fedezés mikor ?

Yorki fedezés mikor ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szaporító azt le szeretném tisztázni , van egy 2 éves yorki kislány kutyám nagyon jó természetű jelenleg 2kg 25dkg . 3x tüzelt már .

Az lenne a kérdésem , hogy ideális a súlya , hogy legyenek kiskutyái vagy túl kicsi ? Honnan tudom meg állapítani hogy alkalmas ? ( kiskutyák ha lesznek családban maradnak )



2021. jan. 28. 15:00
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Mert ki vagy te ? Hmmm most már a hangnemedből itèlve biztos te voltál az egyik aki szépen irt . Tudod mit menj oda ahova gondolom és állj bele másba ! Szép estét! Itt lezártam . Továbbiakban nem vagyok hajlandó irni senkinek se ! Legyen igazad könyveld el annak ! Csókszi
2021. jan. 28. 23:06
 32/36 anonim ***** válasza:
79%

Ezek a privát fenyegetőzések elég durvák, bárki is írta, csak azt éri el, hogy a kérdező egy bunkó társaságnak tartson minket, és ne hallgasson ránk.


Felesleges mindent agresszívan megközelíteni. Kérdező - imádnivalóak a kiskutyák, de rettentő nagy a kockázat. Rámehet a kutyád egészsége, de akár az élete is. Lehet akár 10+ kölyök is, lehet komplikáció, maradhat halott kiskutya az anyukában, kellhet akár császármetszés. Lehet, hogy nonstop állatorvost kellene látogatnotok, a picik születhetnek betegen. És ezek csak a fizikai részek. Mentálisan is lehetnek defektesek. Simán születhetnek idegroncs kutyák rossz párosításból. Ezt persze nem rögtön fogjátok észrevenni.


Ha az anyukakutya tényleg tenyésztős, király, de akkor hogy adhatták oda ivartalanítási kötelezettség nélkül is? Biztos, hogy tenyésztő volt? Biztos hogy az tk, igazi törzskönyv?


És ki lenne az apuka? Honnan tudnád, hogy nem cipel betegséget a kölykökbe? Az anyukakutya makkegészséges, szűrt?


Mi itt nem tudunk téged meggyőzni, de akkor ne hallgass ránk. Hallgass milliónyi orvosra és tenyésztőre - nézz utána a szaporítás fogalmának és az ivartalanítás előnyeinek (meg hogy mikor kell), a szülési komplikációknak. Azt mondtad 50km az orvos, ha jól emlékszem, 0-24ben nonstop el tudnátok oda furikázni akár az éjszaka közepén is?


Senki sem születik úgy, hogy ismer minden kutyás dolgot, nem értem mi értelme ennyire agresszívan válaszolni neked, ezzel tényleg csak az ellentétét lehet elérni. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, remélem elolvasod, és rákeresel a dolgokra. Remélem az ivartalanítás mellett döntesz, ezzel meghosszabbítva a kutyus életét. A rokonoknak pedig kutya kell? Király, tele vannak a menhelyek, vagy tenyésztőhöz fordulhatnak. :)

2021. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, nem írok soha senkinek privát üziket.

Viszont az, hogy gyanúsítgatsz embereket azzal, hogy alpári stílusban fenyegetőznek, az azért nagyon is szánalmas. Te sem vagy jobb egy csöppet sem az ilyeneknél, sőt!


Az összegzés: felelőtlen gazda és szaporító vagy, emellett ostoba és rosszindulatú ember vagy...

2021. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
31%
Na, egy ember felfogta hogy nem ártana mértéket tartani.... Éljen. Legalább egynek van józan esze.
2021. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok a fenyegetőzőknek és alpári stílusban megnyilvánulóknak, szerintetek ezzel mit értek el? Én tudom, hogy mekkora problémát jelent az országban a felelőtlen szaporítás és kutyatartás, de ezzel a stílussal magatok alatt vágjátok a fát, azt kéne megérteni már végre. Ha úgy álltok mindenkihez, aki ilyen kérdést tesz fel, hogy ostoba, felelőtlen és rohadjon meg, akkor annak csak az lesz a vége, hogy meg sem fontolja az esetleg hasznos információkat átadó válaszokat sem. Gratulálok! :)
2021. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
22%

[link]

Csak mondom :)

2021. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!