Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jogi lépéseket lehet...

Milyen jogi lépéseket lehet tenni olyan kutyás szomszéd ellen akinek a kutyája ordít visit ugat nagyon hangosan minden éjszaka 4-5 órán át?

Figyelt kérdés

Van egy ismerösöm akit megőrjít a szomszédjának kutyája, már azon gondolkozik hogy kimérgezi vagy kínai sokkolóval agyon rázza, segítséget kért tőlem hogy van e más megoldás.

Szóval itt érdeklődnék.



2021. jan. 29. 09:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
De ez egy idegbeteg állat lehet, te jó ég :D Belehet ám csengetni fényes nappal is és felvázolni a problémát, de jól mondta egy előttem lévő, arra nincs pofa bezony :D
2021. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Oké messengeren leírtam hogy neten azt olvastam megbeszélni a legjobb a szomszéddal.

Azt írta rá hogy ő is azt akarta csak az após meg nője nem hagyta, de akkor figyelmen kivül hagyja és megbeszéli szomszéddal a problémát.


De igen az a tipikus 'gyúrós' alkat, és nagyon gyenge idegrendszere van,könnyü felidegesíteni

2021. jan. 29. 10:25
 13/22 A kérdező kommentje:
Annyi információt kaptam hogy szó szerint a semmire ugat, mert ugye vidéken laknak egy kisvárosban és semmi forgalom nincs éjszaka, így érthetetlen
2021. jan. 29. 10:27
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
ideggyenge alkat..... Pl nem lehet csak ot zavarja? Képzeld nalunk a kutya azt ugatta, hogy a garázsteton ket nyest mászkált.
2021. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Lehet macskàt ugat, vagy kóbor kutyàt. Falun élek, pàrzanak a macskàk, a környék kutyài ugatnak. Nem zavar, megszoktam. Majd megszokja ő is, vagy költözzenek el a baràtnőjèvel . Köszönjük a le pontozàst
2021. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%

A kutya nyilvan fazik ebben a hidegben. -5-10 fok van kb ejjel es meg a ho is esik.


Szolj a szomszednak,h a kutyaja jelez,fazik,vigye be a hazba.


Aztan hivd az allatvedoket. Ok elveszik tole a kutyat.


Vedd fel telefonnal az 5 oras ugytast,neh kitalaljak ,h te hszudsz.


Van kutyam es ki nem raknam a hidegbe meg nappal se.

2021. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%

Budapesten minden tarsashazban atlagosan 3-5 kutya van a belvarosban es nem ugatnak ejjel folyamatosan.

En se birnam a folyamatos ugatast. De csaladi hazas ovezetben,ha kinnt van a kutya es nem a hudeg miatt ugat(fazik),akkor azert boven van mas allat,amit lat: patkany ,roka,egyeb mas allat. Gondolom lancon van es nem tudja megolni a teruletere betolakodo allatot. Ezert is ugathat egesz ejjel.


Igenis ez a helyzet a kutyanak is rossz. Remelem az allatvedok talalnak normalis gazdat a kutyanak.

2021. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nem tudom elkepzelni hogy ha ez tényleg így van ahogy elmeselte akkor a többi csaladtagot hogy nem zavarja. Pláne a szomszédokat hogy nem zavarja.
2021. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%

Najo ez a kerdes mar alapbol defektes (szerintem) de tegyuk tisztaba:

- Szoval.. A kutya ugat 3-4 oran keresztul ejszaka, de ez kizarolag csakis egyedul a szomszédot zavarja. A haz tulajt/ott lakot/lakokat nem. Egy szoval a kutya gazdája turi nyugodtan.

- Masreszrol annyi sincs a csavoban hogy atmenjen es megkerdezze hogy mi a baja a kutyanak? Mi a f???? Lusta atmenni 5 metert, a méreg kenyelmesebb??? Gratu.

2021. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

Azért azt mondd meg ennek a "bátor férfiember" haverodnak, hogy a méreg fájdalmas a kutyának. Eutanázia esetén is ezért altatják előbb, hogy a méreginjekció hatását ne érezze.

Beszéljen a szomszéddal, normálisan, nézze meg, hogy tartják a kutyát, ha bármi gyanús, vannak állatvédők, de a kutya ugathat akár betörőt is, nem tudom, milyen környék. Amúgy meg ne élősködjön apóséknál.

2021. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!