Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát szerezzek az...

Milyen kutyát szerezzek az udvarom őrzésére?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 16:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
59%

A kozepazsiai nekem is megtetszett. Kovetkezo olyan lesz. Gyonyoruek. ❤️

90 ezer nem sok.


Ha menhelyit valadztasz,nincs garantalva a vervonal,lehet nem alkalmas hazorzesre.

2021. jan. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
25%
Ismerek egy orias nemetjuhaszt (kb 60 kg vagy tobb,kozazaiai meretu),aki tok jol vedte a lakast a gazdinal,de leadtak panzioba,mert nem birtak setaltatni. Ha a Kerdezo erdekel,irj privatot es megkerdezem az illetotol ,hol van pontosan a kutya. Szerintem orulnenek,ha magadhozvenmed. O megharapja a betorot es fogvatartja. Viszon a gazdi egesz eleteben fozott neki hust,igy te is azt kene adj neki. Oreg,nem akarna elszokni.
2021. jan. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
61%

#31

90 ért csak szapitól kapsz ahol a vérvonal szintén nincs garantálva de az igen hogy lesz egy tonna betegsége, nem lesz stabil idegrendszerű. Sőt valószínűleg beltenyésztett lesz.

2021. jan. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
43%

33-as ... okos vagy! Latszik ertesz hozza! :)


Nos, az a TENYESZTO akit ajanlottam, egyaltalan nem kokler ... olyan egeszseges a kutyam akit toluk szereztem, hogy meg az orvos is ugy nyilatkozott "bar csak minden egeszsegesnek mondott kutya ilyen allapotban lenne", mert hogy mindenfele szurovizsgalatot megcsinaltattam a kutyan.

Egy ekkora kutyanal nem a kutya megszerzese kerul sokba (90ezer) ... hanem a havi tartasa, ami ennek az osszegnek a tobbszorose/honap :)

2021. jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
25%
Mármint 90ezernél többe kerül havonta a kutyád? Irigyellek, hogy ennyi lóvéd van.
2021. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
84%

A kutyám (munkavonalas németjuhász) 250.000 forintba került. Havi 20-30.000 forintot költök rá. Az állatorvos évi 20.000 forint, a bolha-kullancs elleni védekezés évi 2x 10-10.000 forint.

És akkor még nem esett szó arról, hogy vittük őrző-védőre, kell neki kutyaház (40.000), néha cserélem a táljait, új játékok stb.


A riasztórendszer beszerelése (6 db 360°-os kamera), távfelügyelet, nyitásérzékelők stb, alig volt 200.000.


Szóval én riasztót javaslok kutya helyett, ha csak őrzésre kell.


Arról nem is beszélve, hogy nyílpuskával vagy bármi mással hamar ki lehet iktatni a kutyát.

2021. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Távfelügyelet, de utaltasd 3 havonta a dijat és ne nyomkodd összevissza. Beszerelteted, sziréna megszólal és menekülnek a rossza szomszédok.
2021. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!