Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csokoládé barna labrador...

A csokoládé barna labrador tényleg beteges fajta?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam valamelyik kérdésnél egy választ,hogy a csokibarna labi túl érzékeny és beteges.Valóban így van?

Mert én ilyen csokibarna labit szeretnék!


2011. aug. 17. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy is!Ez olyan mintha az mondanák a barna tacskó előbb lesz sérves mint a fekete cser!Nem!Csak ha fehér a kutya(általában) akkor süket,de a barna kutya normális...
2011. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez így nem jelenthető ki. Az tény h sok tenyésztő régen a szín miatt beáldozott tulajdonságokat, esetleg kevésbé gondosan szelektált. Ma már amikor ez a szín is kialakult ezt kijelenteni már felelőtlenség. Ám azt tudni kell h a barna szín csak bizonyos fenotípusoknál és allélpároknál jön elő, így kisebb a genetikai varációk száma. Én nem vennék csokit. Számomra a fekete labrador a LABRADOR, és félig-meddig bizonyítottan ők a legjobbak a munkában is. Arról nem beszélve h ők az ősei a labiknak. - mármint színben.

Ezt érdemes végigtanulmányozni:

[link]

2011. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor bátran vehetem? A fekete is tetszik,de a csoki színűbe vagyok szerelmes! :)
2011. aug. 17. 15:10
 4/15 anonim ***** válasza:

Vegyél.

Én nem vennék.

2011. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Vivi1997 de igen a csoki labi tultenyészett fajta ami azt jelenti hogy előbb lesz beteg mint a sárga..
2011. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kicsit belezavarodtam! Akkor tényleg beteges? Mert nem akarok olyan kutyát megvenni aki pár év után itthagy engem.

A világos színűek sajnos nem tetszenek.A fekete még szép.

Tehát ha jót akarok inkább feketét?

2011. aug. 17. 17:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom de igen azt kell mondanom hogy inkább akkor feketét mert a barnák hajlamosabbak a betegségekre mint pl csipődysplazia :/
2011. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 17. 18:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt olvastad amit én írtam. Az epilepsziára hajlamosabbak.
2011. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
30%
Nem hiszem el hogy tényleg azt hiszi valaki hogy csak mert barna színű csípődiszpláziája lessz!!! Nekem van egy csoki labim és semmi baja sőt a szülők mégy dp szűrtek is ja és csak hozzátenném hogy honnan szedte valaki azt a ki+szott hülyeséget hogy a csoki labi túltenyészett !? Néztél már labi hirdetéseket! 10 ből 1 csoki! a többi a zsemle meg a fekete! Na a zsemléből túltenyészet van mielőtt írogatni kezdesz kicsit gondolkozz!!! Jah és minden nagytestű kutya lehet diszpláziás mivel NAGYtestű! Az epilepszia sem színhez kötött! Csak teszem hozzá mert ennyi erővel mondhatnám hogy feketét veszek nehogy epilepsziás legyen!!! Mert az fekete az biztos hogy nem lessz az! Szóval nekem egy egészséges csoki labim van szuka és már 5 hónapos elmúlt játékos és ugyan olyan mint a zsemlék mivel ilyen színű labim is van!!!
2011. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!