Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Majdnem minden este nyüszít...

Majdnem minden este nyüszít és ugat a kutyám amikor bezárom aludni már régóta így megy..... el fog múlni?

Figyelt kérdés

Sajnálom nagyon szegényt de hát muszály hideg is van most ugye,

Meg hát néhány karcot is beszerzett az autóm miatta......

8 hónapos kuvasz kan

Kb 5 hónapja van nállam és szinte ha nem minden nap akkor minden másnap megy a lefekvés utáni ceremónia, kb 20-30 percig tart

Kb 4 hónapja hogy bezárom ugye amióta felfigyeltem a karcokra és a tappancsa nyomaira az autón. Nem egyszeri alkalommal.....


Pedig viszonylag nagy a tér neki bent kb 4x3-as és egy csomó játék van bent neki......


Kb este 8-9 óra körül szoktam bezárni és reggel munkába indulva 7 órakor kiengedem.


Az udvar kb 200 m2 tehát tud szaladgálni kint játszani , foglalkozva van vele elég sokat, tehát ki is fárad.

De akkor is ezt csinálja


Leszokik róla vagy mit javasoltok?



2021. febr. 1. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szoktattad a ketrechez vagy csak belökted és rázártad az ajtót?
2021. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell bezárni? A kuvaszok nem fázósak, háza legyen szigetelt, lehet fűteni is. Vagy engedd be a házba magadhoz. Unatkozik szerencsétlen, a "foglalkozva van vele" mit takar?
2021. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igaz nem írtam pontosan a kérdésemben meg de nem ketrec hanem egy úgymond "nyári konyha szerűség lehetett valamikor" kb 12 m2 alapterületű vájok falazatú fedett és zárt helység amiben egy francia ágy matraca is megtalálható


Ami viszont érdekes napközben amikor nem vagyunk otthon haza érve abból a helységből jön ki mivel napközben nyitva van. Tehát napközben erőszeretettel pihenget bent.

2021. febr. 1. 21:55
 4/7 A kérdező kommentje:

A foglalkozva van vele annyit tesz hogy tanítom amire telik tőlem pl: ül, fekszik, gyere, marad, és a napokban a pacsi is megy már.

Illetve játszunk is vele, labdázgatunk, kötél húzgálás ilyesmi. Hétvégén pedig az utcában is szoktuk sétáltatni hogy ismerje a környéket.


Naponta 2-3 óra foglalkozva van vele minimum, hétvégén néha több is

2021. febr. 1. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Aludj vele,mint az anyja tenne. Az vigyazna ra es a mellkasaval melegitene. Ha mar elszakitottad az anyjatol,akkor viseldcgondjat es engedd be magadhoz. Kicsi,fel,maganyos es fazik. A kicsiknek meg nem massziv a szoruk.
2021. febr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kössz a semmit , eddig választ nem kaptam nem hogy értelmeset.....

Hogy tiszta legyen minden :


Kutyánk : hógolyó (kan) kuvasz és valami keveréke


Született 2020.05hó környékén nem tudjuk pontosan de kb 2 hónapos lehetett amikor elhoztuk a sógoroméktol akik kiakarták dobni a falu végén....... (inkább hagyjuk)


Nade kicsi ? Fél? Fázik ?


Mint mondtam sokat van vele foglalkozva és hiába mondom az asszonynak elég sűrűn bent tartózkodik kb 20-25 kg-os kutya létére !!!

Csatolok 2 képet az egyiken kb 2-3 hónapos a másik pedig 1 hónapos kép kb.


[link]

2021. febr. 1. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Ennyi a séta és a foglalkozás? Elviszed olykor hétvégente pár háznyit sétálgatni? Nulla szocializáció és fizikai lefárasztás? Persze, hogy frusztrált így!
2021. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!