Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy reagáltok,ha arra értek...

Hogy reagáltok,ha arra értek haza,hogy a kutyátok rombolt,vagy szétszedett valamit?

Figyelt kérdés

Nem sokszor,de 2-3 havonta 1x tuti csinál vmi vállalhatatlant:)

Nem nagy dolgokat,de csak hogy párat említsek amit a 3 év alatt csinált mire hazaértem: sorba pakolta a cipőket a szőnyegen(behordta a nappaliba),lerángatta a fogasról a kabátomat(na jó,ez anyagilag fájt),szétszedte a fekhelyét,kipakolta a virágom a virágföldből. Onnan jutott eszembe a kérdés,hogy tegnap arra értem haza,hogy szétkapta a robotporszívót(szerencsére csak a tetejét,kar nem ért). Pedig idén még nem rombolt. Nyáron kint szokott lenni mikor dolgozom,olyankor "csak" gödröket ás,azt mondjuk 2 heti rendszerességgel.


2021. febr. 2. 07:51
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

S. Nicolas Nicktől kaptam egy kedves üzenetet:

"Remélem egyszer ellátogatnak hozzád az állatvédők és elviszik az ebedet te barom állatkínzó!! Bezárod a kutyát?? Normális vagy??"


Szerintetek ennyire értelmezhetetlen amit írtam? :D

2021. febr. 3. 08:54
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ő egy trollkodó gyerek.
2021. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!