Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb jutalomfalat tartó?

Figyelt kérdés

A kettő közül melyik a jobb?


Trixie

Megosztás: #zooplus [link]


Wolf of Wilderness

Megosztás: #zooplus [link]



2021. febr. 2. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Pár kutyát már felneveltem, de a zsebem mindig tökéletesen megfelelt a jutalomfalat tartására. Nem feltétlenül látom, hogy mi szól egy ilyen kis zsákocska mellett, gondolom senki nem ünneplőben jár kutyát sétáltatni, hogy ne lehessen a zsebében pár jutalomfalat.


Praktikus okokból sem feltétlenül gondolom jónak: míg a zsebedből három mozdulat kivenni a falatot (benyúlsz, megfogod, kiveszed), addig ezt a kis zsákot mindezek mellé ki is kell nyitni, meg be is kell zárni minden egyes jutalomfalat után, két fölösleges mozdulat, idő. Ha meg nem nyitod-zárod állandóan, akkor miért jó hogy lehet? A méretét szintén nem értem, azért remélem senki nem ad oda negyed kiló jutalomfalatot a kutyájának minden séta alkalmával.


Egy esetben tudom elképzelni hogy ez praktikus, ha a kutya úgy kapja a napi szárazeledel-adagját hogy nap közben apránként, feladatokért. Akkor oké, hogy reggel kiméred, beleteszed, és tudod hogy nap végére el kell fogyjon.


Zsákokban abszolút laikusként tehát, a második minőségibbnek tűnik.

2021. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Amelyik jobban tetszik. Minimális dizájnbeli különbség van közöttük.
2021. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

A kettő közül Wolf of Wilderness egyértelműen, bár nem használtam még. A Trixie-s az szenvedés. Pár alkalom után leesik vagy letörik a műanyag és már használhatatlanná is válik.


Én meguntam hogy kb. minden héten vennem kellett jutifalat tartót, azóta ilyet használok (kabát alatt is elfér, nyáron meg nagyon kényelmes): [link] Ha nem akarod megszivatni magad, ilyet veszel. :D Tapasztalat...


Vagy itt a mellény, bár ez eléggé drága: [link]

2021. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
A Trixie-set számtalanszor hagytam egy óra közben és a mezőn is...
2021. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
hagytam el*
2021. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez vált be, imádom: [link]


Azelőtt hasonlóak voltak, mint amit linkeltél, utáltam, hogy a ki-be nyitogatással kellett szórakoznom és könnyen elhagytam a falatokat.

A linken lévőnek mágneses zárja van, lazán bele lehet nyúlni és mikor veszed ki a falatot már vissza is kattant. A kaja viszont nem jön ki belőle akárhogy ugrálsz.


Én spec főleg nyáron használom, akkor általában egy pólóban és leggingsben indulok útnak, a tartót meg csak felrakom egy övvel a derekamra. Belefér a telefonom és a kulcs is, nekem tökéletes.

2021. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Ovtaska jobb.

Bar en zsebne teszem muanyagpoharba a sajdarabkakat meg husdarabkakat.

2021. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!