Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jutalomfalat tartót keresnék....

Jutalomfalat tartót keresnék. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Hétvégén láttam olyan jutalomfalat tartót egy kutyás gazdin, hogy henger alakú volt, jó erős, vastag falú lehetett, mert nagyon stabil volt, nem kellett igazgatnia semmit, hogy belenyúljon. Olyat keresnék, ami derékra rögzíthető és nem hajlik mindenfele, könnyen bele tudok nyúlni, nem kell kotorásznom benne, nem nyeklik mindenfele.

Nézegetem a neten, de még nem bukkantam rá, ill. egy jelöltem van, de hátha saját tapasztalatból tudtok ajánlani.



2012. nov. 28. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vakkantós jutófalattartó ilyen.
2012. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pont az a jelöltem :D
2012. nov. 28. 09:53
 3/19 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

az nagyobb mint az átlag. És van hozzá külön olyan öv része mint az övtáskáknak.


Valamiért nem küldte el a fél szöveget bocsi :)

2012. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A trixis nekem 1hónapig tartott és kiszakadt a belseje.
2012. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, a vakkantós ilyen, de nekem túl nagy volt én nem szerettem. Nekem egy dechatlonos cuki virágmintás magnéziazsákom van, és abba szoktam tenni egy tejfölöspoharat merevítésnek. Mondjuk gondolom egy bullmának nem félkörömnyire kockázod a kajáját, úgyhogy neked lehet, hogy nem túl nagy a vakkantós :)
2012. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

A vakkantós lesz akkor a befutó :)

Mutatópálca mire való amúgy? Trükkök tanításához használják?

2012. nov. 28. 10:03
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, azért kicsit nagyobb falatok kap :)
2012. nov. 28. 10:04
 9/19 anonim ***** válasza:

A pálca követésre jó kiskutyához lábnálkövetésre pl tök jó mert nem kell hajolni hozzá. Meg a lábközött a 8ashoz is jó. A kutya követi az orrával(már ha kondicionálva van rá )


A lustaságot rá tudom venni pálcával hogy ugorjon hogy elérje :)Nekem a pálcázást hihetetlenül élvezik ^^

2012. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. nov. 28. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!