Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Atarax a kutyának?

Atarax a kutyának?

Figyelt kérdés

Nagyon fura,hogy a dokink Ataraxot ajánlott a kutyámnak.(emberi gyógyszer) Ráadásul 3x1 tablettát,de mellékesen megjegyzem,hogy 2 évvel ezelőtt én is szedtem,2x1adagban,de 1 szemtől én úgy kivoltam mint egy zombi.


Akinek szedett ilyet a kutyája,leírná a tapasztalatait?


2021. febr. 3. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Viszketésre adják,de én biztosan nem adnám a kutyámnak.
2021. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Mikor? Mikor fogjátok megérteni, hogy SOK-SOK emberi gyógyszer is mehet állatnak????


Add neki! Jobban lesz.


Egy ...senki.

2021. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Mire adja neki? Az atarax amugy allergia ellenes es szorongasoldo gyogyszer. En spec panikbetegsegre szedtem.
2021. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha azt tartod furának, hogy ember gyógyszert kapott, akkor megnyugtatlak, kaphat. Nekem Sertant és Diazepamot kapott a kutyám (epilepsziára), ezek is ember gyógyszerek. Bár itt Gyakorin egyesek képtelenek felfogni, hogy ember gyógyszert lehet adni kutyának. Alapból az állatorvos írja fel, neki kell hinni, nem az itteni véleményeknek.

Ha meg az adagolást tartod furának, hívd fel az állatorvost, hogy soknak tartod az adagot és érdeklődsz, hogy feltétlen ennyit kell-e kapnia. Ugyan én nem tudom, miért kell kapnia a kutyádnak, de az állatorvos igen, ő látja, hogy mennyi a javasolt adag. De ha még ezek után is bizonytalan vagy, fel lehet keresni másik állatorvosokat, akár telefonon is. Ha valaki ide írná, hogy a kutyája napi 1 szemet kapott, attól még a kutyádnak az nem lesz elég. Ahány kutya, annyi diagnózis és annyi gyógyszer adag.

2021. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,az adagolás a bajom. Beszéltem a dokival,aztmondja,ha tartok tőle,hogy sok lesz akkor felezzem le. napi 3x,de csak fél tabletta.
2021. febr. 4. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Ha az orvos megmondta, hogy miből mennyit szedjen nyugodtan beadhatod neki. Ő ismeri a kutyád betegségeid és a kezelési módokat a legjobban. Vagy ha nem bízol benne, akkor minek jársz hozzá? Inkább a gyakorikerdeseken válaszoló random embereknek hiszel, mint az orvosi egyetemet végzett dokidnak? Nyugodtan add be a kutyádnak a gyógyszert...
2021. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!