Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emlődaganat-Műtét vagy hallgas...

Emlődaganat-Műtét vagy hallgassak a dokira?

Figyelt kérdés

Ezzel a segítség/véleménykéréssel fordulok hozzátok: hátha többen is érintettek benne.

8 éves szuka németjuhászunk van, aki nem lett kiivartalanítva, nem lettek kiskutyái. Sajnos így utólag-az ivartalanítás hiánya megnövelte a kockázatát a daganatnak, és egy fél éve csomókat vettem észre a hasán, már kettő is van neki azóta

Emlődaganat van

Elvittük állatorvoshoz, aki komolyabban megse vizsgálta (család-barát orvos, így reménykedtem hogy bízhatunk benne) azt mondja nem szabadna bántani, mert ha megműtik, még jobban szétterjed a daganat, ami elvileg jóindulatú

De hogy őszinte legyek, nem tudok ebben bízni, épp csak rápillantott a kutyára


Ugyanolyan játékos, nem látszik nála semmilyen fájdalom. Mégis nagyon féltjük, nagyon szeretjük őt...akik esetleg érintettek a témában, milyen tapasztalataik vannak?

Meggyógyultak a kutyák, jobban szétterjedt a daganat, vagy éppen jót tett a műtét?


A műtétre nem lesz pénzünk... a kutya a mindenem, vele nőttem fel

De ha kell megkeresem rá a pénzt

Egy aggódó gazdi



2021. febr. 3. 23:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%
Sajnalom kerdezo. Tudom, hogy ez nem segit, de ezek mind-mind megelozhetoek lettek volna ivartalanitassal valoszinuleg+ folyamatos vedekezessel szivfereg ellen.
2021. márc. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem engedem műteni, gyógyszeres kezelés meg a szívférget intézzük, aztán meglátjuk a kilátásokat

Egyébként 20 vagyok, a kutya 9 éves....tehát nagyon kicsi voltam mikor az ivartalanítást intézni kellett volna vagy az oltást

Mérhetetlenül sajnálom és ha tudtam volna, középiskolásként is máshogy cselekedtem volna

De a szüleim nem foglalkoztak vele eleve annyit, én hordtam oltásra is, meg most is én fizettem a kezeléséért több tízezret...megtesszük amit lehet

2021. márc. 4. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!