Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az árkádban (örsön) be lehet...

Az árkádban (örsön) be lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés
Múltkor voltam az árkádban és valaki ott volt egy francia bulldoggal. Én eddig úgy tudtam, hogy az árkádba nem lehet állatot bevinni.

2021. febr. 4. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem! Minek vinnéd be ?
2021. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Be lehet, ha vakvezető munkakutyus, ha szolgálatban lévő robbanószer kereső kuty, illetve ha karba vehető kisméretű kedvencről van szó.
2021. febr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm a válaszod

#1 azért vinném be mert megyek a szemüvegemért és mivel nélkülem nem bír megmaradni és amíg haza nem érek addig vonyít

2021. febr. 4. 09:55
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
A fejedre nőtt a kutyád,szerintem neveld meg,mert tizenx évig ez így nem lesz jó!
2021. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nőtt a fejemre, meg van nevelve. Mivel még sulizok és otthon lakok így vele vagyok, ha valahova megyek viszem magammal ezért ebből nincs gond. Szerintem egyáltalán nem baj az ha kutya és gazdája között erős kapcsolat van.
2021. febr. 4. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Az nem baj. Az a baj,hogy nem tanítottad meg a kutyádnaj,h nem a világ végére mész,ha elmész! Komoly szeperációs szorongás alakul ki nála,amit utána qrva nehéz lesz helyrehozni.
2021. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Minek akarnád bevinni az Árkádba? Hagyd otthon nyugodtan, nem kell egy kutyát agyonbabusgatni. Ha vonyít, majd abba fogja hagyni, ha hazaértél. Vagy vidd magaddal, aztán kösd ki valahova, amíg be nem szaladsz elvégezni a dolgod. Az iskolába is magaddal viszed? Ha dolgozol majd a munkahelyedre is viszed magaddal? Gondolom veled is alszik és ha tehetnéd még az ételt is megrágnád helyette. Jó lenne, ha megnevelnéd.
2021. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 meg van nevelve, szerintem meg jobban is mint egyesek😏es igen kepzeld iskolaba is be szoktam vinni😉nincsen agyon babusgatva, egyszeruen rossz eloelete volt es emiatt rettenetesen kotodik hozzam🤷‍♀️♀️es tudod ki a fasz oenne olyan hulye h kikosse az arkad ele amig bemegy dolgat inztezni...az elso csoves fogna es magaval vinne..
2021. febr. 4. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez így aranyosnak hangzik, és neked kényelmes, mert nagyon szereted, ami érthető. De a kutyusnak nem tesz jót, ha sosincs egyedül. Neked így kényelmesebb, de ha tényleg szereted, ne rángasd mindenhova magaddal..azért vonyít, mert azt hiszi, hogy elhagyod. Azért hiszi ezt, mert sosem hagyod egyedül. Ha néha elmennél otthonról nélküle, megszokná, és egy idő után megbízna benned annyira, hogy ne vonyítson, ha elmész, mert egy idő után bízni fog benned annyira, hogy tudja, hogy te nem hagyod el.
2021. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!