Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik állatorvosi javaslatra...

Akik állatorvosi javaslatra adtak a kutyájuknak xanaxot. Hogy reagált rá a kutyátok? Nem kábult be tőle nagyon?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyen állatorvoshoz nem vinném!!
2021. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Manapság nem lepődnék meg rajta. Sokan össze is házasodnának a kutyájukkal ha lehetne..
2021. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Az enyém annyira pánikban volt, hogy szinte nem is hatott nála.

kb 3x kapott összesen, de nem hozta azt a hatást, hogy elfeküdjön, megnyugodjon, elkábuljon.

(nem én adtam neki konkrétan, azt hiszem felet kapott csak, nehogy baja legyen).


Akkor 11 éves befogadott kutya volt, és olyan durva szeparációs szorongása volt, hogy ha nem mellettem volt akkor nem aludt, hanem sírt egész éjjel és összecsinálta magát.


Volt néhány nap, amikor muszáj volt ráhagynom másra, de mivel senki más nem bírt vele, ezért muszáj volt neki nyugtatót adni.

Úgy gondoltam inkább ez, mint a menhely.


Azóta sokat javult a helyzet, most már jobban ott tudom hagyni vendégségben és egyáltalán nincs szükség gyógyszerre.

2021. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha állatorvos javasolta, akkor nem lesz tőle baja. Vagy ha nem bízol a dokidban, akkor minek viszed egyáltalán hozzá a kutyádst, miért nem keresel mást? Amúgy meg de... A xanaxnak pont az a hatása, hogy lecsillapít és be is kábulsz tőle. Ezt a gyógyszert kimondottan ezért írják fel. Majd kialussza magát, baja nem lesz.
2021. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

Xanaxot nem javasol allatorvos! Szoval ez egy kamu kerdes! Jelentve!


Meg vannak a megfelelo alkalmazando gyogyszerek allatok szamara, bizonyos esetekben. De neked vilagos, hogy nem eü. okok miatt kell!

2021. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Utolso! Előbb tájékozódj,mielőtt okoskodsz!

2021. febr. 4. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
A miénket nem nagyon "ütötte"ki,minden évben kap a tüzijáték miatt és igen,állatorvosi javaslatra! 25mg/10kg,nekünk így javasolta,de a miénk 20kg és csak 1et adtunk.
2021. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,pont attól félek,hogy nagyon kiüti szegényt,így bár bízom az állatorvosomban,de szerintem csak a felét adom neki oda. Bár kutyája válogatja gondolom,4-es válaszolónál meg nem hozott hatást. Köszi azt az 1-2 érdemi választ!
2021. febr. 4. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

Az en kutyam teljesen bekebult,mert futottunk 3 orat. Xanaxot nem tartunk ittjon :D


En nem gyogyszereznem a helyedben.

2021. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem gyógyszerezném ha nem lenne muszáj. De az ő épsége és rohama elkerülése miatt,ezt kell tennem. 22 órát fog utazni autóval,plusz 4et komppal és már egyszer végigvittük ezt az utat vele,maga volt a pokol. Annál az útnál is kapott nyugtatót,de csak vmi gyógynövényest,ami nem ért neki semmit,így javasolta a doki a xanaxot. Elvileg 10 óránként 2x 1et,de 2x felet fogok adni,illetve meglátom hogy használ. Nyílván nem az a cél,hogy végig ki legyen dőlve a 26 óra alatt,hanem hogy ne akadjon ki és ne tegyen magában kárt.
2021. febr. 5. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!