Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindent feleszik?

A kutyám mindent feleszik?

Figyelt kérdés
Eddig kinti kutyám volt, de különböző okok miatt kinti-benti lett 2 hete. Fél éves. Már az őrületbe kerget, hogy szinte minden reggel az öklendezésére kelek, általában csirketollat hány ki. Le lehet szoktatni a kutyát, hogy a saját kertünkből felegye a sok szart? Nem csak idegesít, nyilván aggódom is érte, hogy nehogy bélelzáródást vagy más problémát okozzon nála.
2021. febr. 5. 05:20
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Állatorvos fogalmát ismered esetleg?
2021. febr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

#1, kétlem hogy az állatorvos segítene viselkedési problémákban.

Egyébként az én kutyám is ilyen, egy pica nevű kényszerbetegsége van ami miatt mindent megeszik amit talál. Én sajnos nem tudok róla, hogy ez gyógyítható lenne (mármint abban az esetben ha tényleg kényszerbetegség és nem csak unalomból vagy valami ilyesmi miatt eszik meg mindent).

2021. febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 És mit kezdjen vele az állatorvos? :D Álljon mellette egész nap és szóljon rá, ha meg akar enni valamit? Vagy mondja neki, hogy ha már megetted ne hányd ki?! Egyébként az első hányás után beszéltem orvossal, azt mondta, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, az idegen tárgyat ki is kell hánynia a kutyának.

#2 Ez a betegség vizsgálattal megállapítható?

2021. febr. 5. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Foglalkozz vele.

Ne tarsd kertben.

Egyen igazi husokat meg csontokat. Ne legyen tapanyaghianya,mint a tapoktol.



Jutfalattal tanitsd: leraksz kajakat a foldre es eloszor porazon menjetek mellette falattal. Folyamatos falatosztas.

Aztan kevesebbszer kapjon fakatot. Ha oda akar szagolni a foldonlevo kajanak,visszaramtod es nincs falat.

2021. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd kihányja, amiket felevett, és előbb vagy utóbb csak eljut a tudatáig, hogy ha mindent felzabál, akkor rosszul lesz tőle. Magától is megtanulja, ne aggódj! :)
2021. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 Miért ne tartsam kertben, ha szeret ott lenni és igényli is? Nincs tápanyaghiánya és a jelenlétemben csak engedéllyel eszik.

#5 Én is ezt remélem, hogy rájön majd vagy esetleg kinövi.

2021. febr. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!