Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyanyám mindent feleszik...

Nagyanyám mindent feleszik kérdezés nélkül. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sose volt egy észlény. Rettentő buta egy nő, sose az esze miatt szerették.

Apu is itt lakik meg én is. Meg nagyanyám élettársa, aki szó szerint egy here. Semmit nem csinál itthon.

Apu külföldön dolgozik, reggel jön haza. Főztem neki. Ezek ketten mindent felfaltak. Nagyanyám meg az élettársa.

Kezmplistészta van itthon, ilyen moslékkal nem lehet hazavárni egy dolgozó embert egy útról.

Apu mindig ha jön haza telepakolja a hűtőt és akkor is előszeretettel falatozgatnak minden földi jóból...

Mama ha főz, néha mi is eszünk belőle de nem nagyon főz jókat, mert lusta mint a homoki bivaly, de ha mi pakoljuk tele a hűtőt finom falatokkal azonnal kezdődik a sáskajárás.

Én ma bolognait főztem, ami nem sokkal drágább kaja, mint a mama által főzött krumplis tészta, de mégis fogra valóbb.


Szörnyű. Mit lehet tenni?

Apu meg én hozzunk fel az emeletre magunknak egy kissebb hűtőt?



2019. szept. 16. 22:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:

Aztán mondtam neki, hogy apámnak készítettem. Teljesen kiakadt, miért hánytorgatom fel, mikor mi is ehetünk az övékből. Csak mondom a tiétek ehetetlen, a miénk meg mindig fejedelmi. Krumplis tészta. Hagyjuk már........


Bocsi hogy így kifakadtam de egy idő után tele lesz a hócipőm. Ez most történt meg.

2019. szept. 16. 22:48
 2/65 Savlekotő ***** válasza:
52%
Ha ennyi utáljátok el lehet költözni,de gondolom lakni jo az övében, akit kutyába se vesztek..
2019. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak nekünk kéne alkalmazkodni...
2019. szept. 16. 22:54
 4/65 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk lehetett volna úgy főzni hogy mindenkinek jusson, és akkor probléma kilőve. Egy családban ez lenne a normális, nem a különfelezve főzés.
2019. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:

Főzött krumplistésztát. Hú de jó kaja hajjjj, NB 1 -es.

Azért főztem magunknak mert éhes voltam és apunak is kedveskedni akartam.

Mama is főzhetne normális kaját amit mi is szeretünk és akkor nem kellene főznöm.

2019. szept. 16. 23:03
 6/65 A kérdező kommentje:
Nem játszom az eszem. Nem tudsz rólunk semmit. Cseppet sem vagyunk átlagos család.
2019. szept. 16. 23:07
 7/65 Savlekotő ***** válasza:
81%
Akkor nem lenne egyszerűbb máshol letenni a 30 ezret ha ennyire utáljátok egymást családon belül h már a hűtőt is ketté vágnátok meg az egyik kvázi aludni megy haza 30 ezerért.. Fuck logic tényleg.
2019. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Épp munkahelyváltás közben vagyok. Ha lesz munkám és fizetésem, megyek albiba. Van 4 millió spórolt pénzem lekötve bankba, ahhoz nem nyúlok, lakásra kell. Az egy tőke, ahhoz veszek fel hitelt. Szóval most még maradok. Alig vagyok itthon.
2019. szept. 16. 23:34
 9/65 anonim ***** válasza:
86%
Ha ekkora probléma, akkor mondd meg nekik, hogy ne nyúljanak ahhoz, amit te csináltál és te sem fogsz enni abból, amit ők csináltak és mindenki főzzön magának aztán ezt mindenki tartsa is be. Ez elég evidens megoldás, próbáltad már?
2019. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
54%
Csak azt nem értem, hogy ilyen helyzetre most milyen megoldást vársz itt? Szerintem csak jól esne ha valaki megerősítené mekkora köcsög a mama. Figyelj.. idős, kívánja az ételt, eszik belőle. Elég gáz tőled, hogy sajnálod tőle. De ha ennyire zavar akkor mondd meg neki. A kommunikáció nagyon hasznos dolog. Rosszul fog neki nagyon esni és lehet máskor is megkívánja és eszik az ételből, de meg kell próbálni. Viszont én sírva aludnék el ha ilyen családban kellene laknom, hogy sajnálják a belemből a bolognait.
2019. szept. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!