Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya torta? Szülinap?

Kutya torta? Szülinap?

Figyelt kérdés

A kiskutyámnak holnap lesz a szülinapja, 10 éves lesz.

Szeretnék neki egy tortát készíteni, de nagyon válogatós, ezért a boltokba kapható kutya csoki, kutya torta, stb. nem bejövős neki.

Gondoltam össze állítok én neki egy tortát.

Kocka alakú torta lenne, az alapja az Orlandonak abból a puha csík jutalomfalatjából.

Kb. 5 "emeletes" lenne amit konzervlével össze tapasztok.

A tetejére csont alakú jutalomfalatokat raknék illetve egy pástétomos kutya kaját.

Szerintetek jó ötlet?


2021. febr. 5. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

[link]


én ezt ajánlom, az én kutyám imádta.

2021. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egyszerubb ha csinalsz neki egy 'hidegtalat' (en azt szoktam) ... azon van minden mi szem-szajnak ingere. Bevallom ilyenkor embereknek valo talat is csinalok, de a kutyae pontosan ugyan ugy ki van rittyentve (lezselezem meg minden).


Persze a torta is jo, de mint tudjuk a kutyanak nem annyira jo az edesseg. Mondjuk ha en tortat csinalnek, akkor repa torta lenne, sokna- es tojaskremmel, sajttal diszitve. Virslik lennenek a gyertyak :)

2021. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

Persze, meg szervezz neki partit, hívjátok meg a környékbeli kutyákat, hadd bulizzanak egy jót. Ajándékról se feledkezz meg.

Komolyan, néha ledöbbenek, milyen agyonbabusgató irányba fajul el a kutyatartás mostanában...

2021. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Csinálhatsz neki tyúkbéltortát.


Arra leszek kiváncsi, mikor jön valaki, hogy “kutyánaknemadunkcsokit”.

2021. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Az én kutyám szülinapján kap egy jó nagy dagadt steak-husit, szerintem bármilyen tortánál szívesebben fogyasztja, persze nem olyan trendi instagram-kompatibilis, de ő élvezi :D
2021. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Édes Istenem... Szerintem rágjátok meg helyette az ételt is...
2021. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom mekkora a kutyád, de akkora tortát csinálj neki, amekkorát pár napon belül meg tud enni. Ellenkező esetben csak megromlik.


Én mondjuk ennyit nem szoktam szarakodni vele, de rendszeresen csinálok neki jutalomfalatot is a sütőben, azt nagyon szereti. Rengeteg ilyesmi recept van a neten ami könnyű.

2021. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

5-össel értek egyet. Mi vegák vagyunk, de ha van valamilyen alkalom, a kutyának mindig valamilyen jó minőségű nagy husit veszünk. Karácsonyra asszem karajt, vagy tarját kapott, de kapott már csülköt, mindenfélét. Az örömöt az arcán sosem felejtem, és ahogy várja amíg elkészül, mert tudta hogy ő kapja, tudja hogy mi

nem eszünk húst. (Mielőttt kritika érne, elmondom hogy minőségi száraz tápot, és konzervet kap, ti egyetek húst nyugodtan, nem támadásból írtam, hogy vega vagyok, mindenki azt eszik, amit akar.)

2021. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még sosem kapott húst :(
2021. febr. 5. 16:03
 10/14 anonim ***** válasza:
10 év alatt?
2021. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!