Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből tudnék a kutyusomnak...

Miből tudnék a kutyusomnak szülinapi "tortát" sütni/főzni?

Figyelt kérdés

Hamarosan közeleg a kutyusom 1 éves születésnapja és szeretném meglepni valami finomsággal. Valami egészséges, nem túl drága, finom "tortát" szeretnék, de nem tudom, hogy mi a kutyusok nagy kedvence!

És ne jöjjön senki azzal, hogy elkényeztetem, csak egy kis finom meglepiről van szó, amit csak ilyen különleges alkalomkor kap!:)



2015. márc. 5. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csirketorta répával.
2015. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Száraz kutyatápot beáztatsz tejbe berakod tortaformába valamivel kinyomod belőle a nedvességet és végül kikened pépesített kutyakonzervel. Boldog szülinapot a kutyusnak 🎂
2015. márc. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a kutyus is köszöni a felköszöntést! :)
2015. márc. 5. 16:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Tejbe ne áztass semmit, és ne is adj tejet a kutyádnak!

Kaphatóak ma már kifejezetten kutyáknak készült szülinapi torták, több állatkereskedésben is árulnak ilyeneket, nézz körül!

2015. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én gyümölcssalátát csináltam neki, imádja a gyümölcsöket:) Boldog szülinapot a kutyusnak!
2015. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, azonban boldog születésnapot a kutyusnak! Nagy szám az 1, nemrég lett az új "kiskutyám" is 1 éves. :)
2015. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyesedék, szív, zuza + zselatin. A tetejére sajt. Imádta :)

[link]

2015. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a kisebbik kutya a ruszlit és a pálpusztait imádja.
2015. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha gyümölcsöket adsz, azért járj utána, mit kaphat, és mit nem. Pl. a szőlő, alma magostul nem szerencsés.

Mondjuk én annak a híve vagyok inkább, hogyha már valami extrával meglepnéd, lehet, hogy egy hosszabb, közös, játszós sétának jobban örül, mint bármilyen tortának, amit ugyan annyi idő alatt összeraksz. :)

2015. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogsz egy sima tálat, aminek a szája szélesebb mint az alja. Te rakod olyan kajákkal, amit szeret a kutyád (hús, belsőség, gyömölcs, de kiwi és ananász ne legyen). Leöntöd zselatinnal (rétegenként érdemes). Berakod hűtőbe, ha megdermedt kiborítod.
2015. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!