Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap lesz 1 éves a dobermann...

Holnap lesz 1 éves a dobermannom. Valami jó kis szülinapi torta recept?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez "hülyeség", de Én nagyon szeretem Őt. Jobban mint ha egy ember lenne, mert még az embereknél is jobb. Ő nem öli a másikat, de a témára visszatérve Én nem tudok jó tortarecepteket. Valaki mond lécci?

2014. febr. 28. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt van néhány recept kutyasütiknek.

Én hülyeségnek tartom amúgy, nálam ha valami nagy nap van akkor egész csirkét, egész nyulat vagy marhalábszárat ilyesmit kapnak. Egészségesebb is, meg ők is jobban örülnek.

2014. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Ha valakinek örömet akarsz szerezni, adj neki olyat, aminek valóban örülni is fog!!!


Azért mert a te étrendedben az édes-habos-sütemény a csúcs, nehogy azt hidd, hogy a kutyusod szemében is az!


Próbáld ki, egymás mellé leteszel neki egy emberi fogyasztásra alkalmas habos-torta-szeletet, meg egy jó cupák megfőzött húsos csontot, mit gondolsz, melyiknek esik neki először???

2014. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én jól beáztattam a tápot, majd amikor megszivta magát, akkor lenyomkodtam, és kiboritottam egy lapos tányérra, igy átvette az etetőtál formáját:) majd szépen kiraktam körbe csirkemájjal:)))
2014. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
picit megpírtasz neki husit és májat és odaadod a táljába. Annál jobban nem fog örülni semminek. Májjal óvatosan 10dkg nál ne kapjon sokkat többet :)
2014. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
39%
Két-három terhes macska darálva, formára igazítva, kitűnő szülinapi torta.
2014. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!