Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha tüzel a kutya és párosodik...

Ha tüzel a kutya és párosodik akkor egy hét múlva ki tudják ivartalanítani ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ki tudják. Csak orvost kell találni, aki vállalja. Amíg nincs nyugalomban a méh-petefészek, problémásabb az ivartalanítás. Ezért szokták ajánlani két tüzelés között középidőben az ivartalanítást.
2021. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen persze.
2021. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Bár én inkább várnék 2-3 hetet és úgy lehet kevésbé kockázatos.
2021. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hivd fel az orvost, es kerdezd meg, hogy o mikorra idozitene igy az ivartalanitast. Barmennyire is rosszul hangzik, de meg mindig ez a legjobb dontes, nem kell tobb felesleges szaporulat.
2021. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

4 fél éves mentett kutyám van. Ha két hete nem hozom haza őket akkor már nem biztos hogy élnének.4 kutyából 1 lány 3 fiú. Nem vagyok biztos benne hogy párosodott. Mellesleg te neked is ki kéne ivartalanítatnod a kutyádat.

2021. febr. 7. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös! Nemcsak a felesleges szaporulat miatt kell ivartalanítani a szuka kutyát, hanem azért mert egy csomó súlyos betegségtől is meg lehet kímélni,például gennyes méhgyulladás..de olyan okos vagy, hogy ezt nyilvánvalóan tudod.
2021. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Válaszoltok egy kommentre, majd kapásból jelentitek és törlik emiatt, így teljesen átláthatatlan az egész, csak gratulálni tudok.


Mint írtam akkor is 12 évig, tehát már nem él, nincs mit rajta ivartalanítani. Ha élne se lenne, mert 12 évesen semelyik orvos nem vállalná.


A kérdés pedig arról szólt, hogy tüzel a kutya és párosodik, én ennek megfelelően válaszoltam rá. Erre utólag van benyögve, hogy de mégsem úgysem történt. Akkor meg hogy? Látszik jól, hogy az állatok kategóriába gyerekek járnak, meg azon a szinten lévő felnőttek.

2021. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!