Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Januárban ivartalanítottam az...

Januárban ivartalanítottam az egy éves kutyámat. Addig szófogadó kutyus volt, viszont azóta alig hallgat rám, nem jön be amikor hívom és hasonlók. Ezek mellett néha teljesen megbolondul és össze vissza futkározik. Valaki esetleg tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit lehet ilyenkor tenni, hogy vissza kaphassam a szófogadó, nyugodt természetű kiskutyámat?

2021. febr. 9. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Először is nyugalom, idővel vissza fog térni a régi kutyusod, addig is gyakorolj vele többet. Adj a szervezetének időt alkalmazkodni :)

Ugyanezen mentem keresztül decemberben, és elmondhatom hogy nem csak vissza tért hanem sokkal jobb is lett a kutyám. Egy szó mint száz, legyél türelmes

2021. febr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos, hogy az ivartalanításhoz van köze, 1 évesen még benne lehet a kamasz. Mekkora kutya?
2021. febr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

At kell ismetelni mindent, amit idaig tanultatok ... eddig a kutya ovis volt meg altalanos iskolas ... most kozepiskolas koraba lepett, ennek megfeleloen kell foglalkozni vele.


Amugy meg orulj neki, hogy eleven a kiskutyad :) ... sajnos hamar elmulnak a kolyok evek.

2021. febr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Most lett felnőtt, kinőtt a kölyökkorból, ez ilyenkor természetes (az ivartalanításhoz nincs köze). Gyakorlás, fegyelmezés, határozottabb fellépés.
2021. febr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Ehhez semmi köze az ivartalanításnak. A kutyáknál is van kamaszkor, amikor próbálgatja a határait, hogy meddig mehet el. Ez minden kutyánál előjön 1 éves kora körül.
2021. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!