Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tetszenek az embereknek...

Miért tetszenek az embereknek a bulldog, mopsz és hasonló féle túltenyésztett, életképtelen kutyák?

Figyelt kérdés
Valahogy én nem tudom egyikre sem még jó indulattal sem mondani, hogy aranyos, mindegyik gnóm, nyomott, csúnya fejjel stb. Én inkább sajnálom őket, hogy az emberek mit csináltak velük. Az egyik megfullad a nyálától, a másik nem kap levegőt alapból se, persze ember nélkül rögtön el is pusztulnának. De miért ilyen népszerűek ezek a kutyák?
2021. febr. 11. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a f. bulldogok személyisége, habitusa pl nagyon bejön, mivel egy fajta suncs ugyan ilyen habitussl nyomott pofa nélkül, így valamikor a jövőben venni fogok egyet. Én neü vagyok ráizgulva a nyomott pofára, de nem is zavar különösebben, szerencsére vannak olyan tenyésztők akik direkt nagy, nyílt orrlyukakra szelektálják a kutyáikat és nem olyan az alakjuk mint egy krumpli, hanem enyhén sportosak és még túrázni is tudnak.
2021. febr. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy gyönyörű angol bulldog-beagle keverékem volt, teljesen olyan volt a formája, mint a bulldogé, de az orra csak kb 3 centivel volt előrébb és már emiatt annyira jó kutya volt, sportos, erős, életképes.

Csak annyi kéne, hogy ne legyen ennyire nyomott a képe, minha falnak rohant volna, csak 3 centi és egy gladiátor lesz belőle.

2021. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert mint ahogy az embernél is a kutyanál is a személyisége az első. En sem tartanék mopszot vagy ilyesmiket,de kinek mi. És kérlek ne használd az életképtelen szót rájuk...
2021. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10%
Semmire nem valók csak ugatnak és sz.rnak nagyon rondák. A gazdáik egykettőre megunják és semmit nem foglalkoznak vele, alig sétáltatják, mert mindenki undorral nézz rájuk.
2021. febr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
27%
13 as vagyok,miért kellett lepintozni?
2021. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!