Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalogatja a száját...

Miért nyalogatja a száját folyton a kutyám? Mitől tüsszög?

Figyelt kérdés
A száját folyamatosan nyalogatja (vagy talán az orrát is) emellett tüsszög is, de azt ritkábban, nem folyamatos. Felszippanthatott valamit? Látom rajta, hogy nyugtalan, gondoltam már hányingerre is a szájnyalogatás miatt, de nem hiszem, hogy az a gond, mert inkább úgy tűnik az orrával van gond. Toklász nincs az udvarunkban, sose volt vele baj a 12 év alatt. Picit nyálzik is. Egyszer már volt ilyen, akkor elvittem orvoshoz, de nem tudott semmit mondani, nem látott semmit a szájában, sem az orrában, idővel magától elmúltak ezek a tünetek. Most ugyan ez van, fogalmam sincs mitől.
2021. febr. 12. 10:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Kb. egy órája tart ez amúgy. Bent volt egyébként a lakásban, arra is gondoltam hogy esetleg a konyhában valami lepottyanó fokhagymát vagy ilyesmit felnyalogathatott. Ez lehetséges? Okozhat ilyen tünetet nála?
2021. febr. 12. 10:49
 2/4 A kérdező kommentje:
Most megnéztem, folyik a nyála, úgy látom ez a fő tünet mostmár.
2021. febr. 12. 10:55
 3/4 Fsms ***** válasza:
Kicsit hasonló amikor a boxerem “learatta” a kertben a csili paprikát. Szóval lehet. Viszont ha folyamatosan tart , akkor orvos.
2021. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reflux gyanús a dolog, úgyhogy doki.
2021. febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!