Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasolnátok nekünk,...

Mit javasolnátok nekünk, melyik kutyatápot?

Figyelt kérdés
Állatorvossal és állateledessel konzultálva megtudtuk, hogy a kutyatáp, amiket eddig adtunk a kutyáinknak, nem teljesen elégíti ki az igényeiket, és váltanánk. Eddig a szupermarketekben kapható, Pedigree és Chappi tápokkal etettünk, és naponta kaptak 1 kutyakonzervet, és házi kosztot is. Ettől elhíztak, ami nem különösen tesz jót egy labrador és egy golden keveréknek. Sajnos a vírus nekünk is közretett, így ha régebben meg is engedhettük volna magunknak a drágább kutyatápokat, erre már nincsen módunk. Maximum 700 Ft/Kg-ban gondolkodtunk, úgyhogy elhagynánk a konzervet mellőle. (Ezt az állatorvosunk javasolta) Milyen ötleteitek vannak? Lehetőleg internetről rendelnénk, nagyobb kiszerelésben, mert 40 kg feletti kutyák elég sokat esznek. Barfot is javasolták, de nem merünk csontokkal kockáztatni 8 és 9 éves kutyánál, és a gyomruknak sem tenne jót, sosem ettek nyershúst. Briantost néztem, de nem láttam jobbnak pl. a Pedigreenél. Javasoltak zöldkagylóport is, azt hol tudjuk beszerezni? Köszönöm szépen mindenkinek előre a segítséget, kérlek a szitkózodást mellőzzétek.

#kutya #kutyatáp #golden retriever #labrador retviever
2021. febr. 12. 12:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
Ideális tápot nem kapsz ennyiért, de a Brit, Premiere vagy a Happy Dog is a "vállalható" kategória, az eddigieknél mindegyik jobb. (Sajnos az aktuális árakat nem tudom.)
2021. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Josera
2021. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

10es vagyok.

Leszogeznem hogy amit irtam a 6os valaszolora irtam nem a normalisan valaszolo emberekre.

2021. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Náluk a legnagyobb kiszerelés ebből esetleg, és 9800Ft rendelési összeg fölött ingyen szállítanak.

[link]

2021. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2021. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
7%
Néha szárazat adok, de amúgy a házikoszt a legegészségesebb: már majdnem megromlott húsleves, krumpipüré, sülthús esetleg a legfinomabb nekik. azt adnám
2021. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
16-os remelem ez most nem komoly, es valojaban nincs kutyad :)
2021. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15%
tizenhetes ne haragudj, én úgymond főzök az állataimra és nem veszem meg nekik ezeket a bolti mérgeket..
2021. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, szóval szerinted a majdnem megromlott húsleves az kimondottan egészséges :D Hogyne, mesélj még...
2021. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
5%
19 ti gondolom ilyen városban nevelkedett "amerikás" fiatalok lehettek, akik az életben nem láttak még tyukot sem. Szerinted a kutya emésztése azonos az emberével? Vegyed neki a tápod a fizetésed negyedéért, az a sok rákkeltő szar biztos jót tesz..
2021. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!