Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasolnátok nekünk,...

Mit javasolnátok nekünk, melyik kutyatápot?

Figyelt kérdés
Állatorvossal és állateledessel konzultálva megtudtuk, hogy a kutyatáp, amiket eddig adtunk a kutyáinknak, nem teljesen elégíti ki az igényeiket, és váltanánk. Eddig a szupermarketekben kapható, Pedigree és Chappi tápokkal etettünk, és naponta kaptak 1 kutyakonzervet, és házi kosztot is. Ettől elhíztak, ami nem különösen tesz jót egy labrador és egy golden keveréknek. Sajnos a vírus nekünk is közretett, így ha régebben meg is engedhettük volna magunknak a drágább kutyatápokat, erre már nincsen módunk. Maximum 700 Ft/Kg-ban gondolkodtunk, úgyhogy elhagynánk a konzervet mellőle. (Ezt az állatorvosunk javasolta) Milyen ötleteitek vannak? Lehetőleg internetről rendelnénk, nagyobb kiszerelésben, mert 40 kg feletti kutyák elég sokat esznek. Barfot is javasolták, de nem merünk csontokkal kockáztatni 8 és 9 éves kutyánál, és a gyomruknak sem tenne jót, sosem ettek nyershúst. Briantost néztem, de nem láttam jobbnak pl. a Pedigreenél. Javasoltak zöldkagylóport is, azt hol tudjuk beszerezni? Köszönöm szépen mindenkinek előre a segítséget, kérlek a szitkózodást mellőzzétek.

#kutya #kutyatáp #golden retriever #labrador retviever
2021. febr. 12. 12:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok. Falun nottem fel, szoval nem talalt, csupan nekem van egy kis eszem, es haladok a korral veled ellentetben :)

Nem a fozessel van a baj, hanem azzal moslekkal, amit te adsz az allataidnak, na az nem oke.

Jelenleg most Budapesten elek, most en akkor “amerikás” vagyok? Az amugy milyen? :DDD

2021. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kutyának főzni, neki külön összeállítva, de azért az emberi kajában olyan fűszerek is lehetnek, amik a kutyának nem jók. Nem mondom, hogy az enyém soha nem kapja meg a pörkölt mócsingosabb részét, amit én nem eszek meg, vagy a csirkebőrt, szalonnabőrt, de ez csak csemege jelleggel 1-1 falat, és nem ezen él. A moslék az inkább minőségi éhezés. Én is el tudnék éldegélni chipseken és kólán, de az egészségem nem lenne jó, viszont normális étkezés mellett nincs baj azzal, ha alkalmanként "szemetet" is eszek.
2021. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
16%

Leoontoztátok az Acana-t pedig 1500/kg, viszont a Brit-et ajánljátok... 👏👏

Mivel az Acanaból kevesebb kell, mint a Britből, ugyanoda jön ki a két táp. Számoljatok utána... én megtettem és ezért váltottam Britrők Acanara.

2021. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
2021. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23-as: "Maximum 700 Ft/Kg-ban gondolkodtunk"
2021. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
34%
Értem, de 700/kg áron nem nagyon lesz minőség... dehát evvan. 🤷‍♀️
2021. febr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ, honnan és mekkora kiszerelést vesz, vannak akciók is.
2021. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!