Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jövendőbeli KISLÁNY beagle...

A jövendőbeli KISLÁNY beagle kutyámnak szeretnék valami különleges nevet adni, valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
a másik beaglem 10 éves,akinek Bodza a neve. Olyan nevet szeretnék, ami passzol ehhez a névhez. Elsősorban virág és/vagy gyümölcs neveknek örülnék, de ez nyílván nem muszáj :) Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 28. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bogyó, Kabóca (valamennyire kötődik, na :D de cuki a hangzása) Katica, Málna
2019. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Virág: Akác, Árnika, Boglárka, Daisy(Százszorszép), Hanga, Jázmin, Írisz, Kökény, Menta, Bogáncs


Gyümölcs: Rebarbara, Cefre, Dió, Alma, Füge, Mandula, Mazsola, Mazsi, Boróka, Mangó, Barack, Rizling, Áfonya, Eperke, Kivi, Mogyi, Szamóca, Szeder, Málna, Narancs, Vackor

2019. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tengerimalacaimat hívják Bodzának és Kamillának. :)


Menta

Málna

Kamilla

Pálma

Eper

Szeder

Mandula

Petúnia

Liliom

Hanga

2019. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én beagle kutyámat bagettnek hívták!És akárhányszor ezt meghallották röhögtek hogy beagle-bagett.
2019. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Szuka. Így megtanulod, hogy a nőstény kutya az szuka.
2019. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Az én beagle-m Bejgli volt :D
2019. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. márc. 28. 20:35
 8/16 A kérdező kommentje:
Drága utolsó előtti válaszoló! Nem kell megtanulnom, mert már tudom és tisztában vagyok vele, hogy a ,,nőstény kutya az szuka", de azért kösz, hogy mondtad, bár tényleg, igazán nem kellett volna. De egyébként meg úgy írom, ahogy akarom! Nem kell okoskodni, mert nyílván akinek van kutyája az tudja, hogy egy KISLÁNY kutya az szuka ;)
2019. márc. 28. 20:39
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem te nem igazán érted.
2019. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Jaj ne! A Kérdező lányt merészelt írni szuka helyett! Gyorsan égessük el máglyán!


Mármint, igen, tudjuk hogy a szuka a nőstény kutya. De attól még kislány :)

2019. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!