Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen kutyája van,...

Kinek milyen kutyája van, mennyiért vette és mennyire milyen szinten van megnevelve, mennyit költesz etetésre?

Figyelt kérdés

kölyök vásárlásnál gyakran elhangzik, hogy legalább 1200 euró kell legyen, így a TK is alap, akkor is ha nem akarod kiállítani és tenyészteni, többet a szekrényből sem veszed elő


alap havo 50 ezerért etetni, csakis BARF-ot


alap a kutyaovi, kutyaiskola, havi 20-30 ezerért


alap, hogy legalább 2-4 órát foglalkozz vele, séta futás stb.



biztos van amit kifelejtettem. ha igen, mi az?

és az itteni kutyatartók mind így költekeznek-e? ha igen, hogyan tudják megoldani, a magyar átlagfizetés 200e ft


2021. febr. 14. 11:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
27%

Nekem bichon keverékem van szapitól.


Szimpatikus volt, mert nem próbálták fajta tisztának eladni őket pedig gyönyörű hófehér kiskutyák voltak.


2 éves, egészségügyi gondokkal eddig nem küzdött, remélem soha nem is fog.


Főzök neki külön (hús rizs zöldség) plusz szárított húst kap nasinak. Kistestű, úgyhogy talán még a 10ezret se éri el a kajája havi szinten.


A viselkedésével meg vagyok elégedve. Kissé domináns, de kezelhető.


Kutya suliba nem jártunk, mert én nem olyan dolgokat vártam el tőle amik abban a programban szerepeltek. Pl sose vártam el, hogy láb mellett sétáljon (de ha kivételesen kell, megy neki) ami nekem fontos volt azt megtudtam tanítani neki.


Szóval nem került és most se kerül sokba. Bár ha legközelebb-remélem jó sokára- kutya vásárlásra kerül a sor, inkább törzskönyveset veszek. Azért 10-15 évre veszel kutyát jó esetben. 200 ezret még az átlag keresetből se nagy szám kispórolni. A többi meg már csak attól függ mennyire bírsz vele egyedül (-kutya suli ár) és mit tartasz jónak (-drága barf)

2021. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!