Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit sétálsz a kutyáddal?...

Mennyit sétálsz a kutyáddal? Milyen fajta, mennyi idős? Van udvara vagy lakáskutya?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2021. febr. 16. 17:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A #4-es se semmi, de az #1-es a legdurvább.

Én 12 éves voltam, amikor megkaptam az akkor 5 év körüli menhelyes kutyámat.

Akkoriban többet szoktunk menni, vagyis ezidáig azt hittem. Reggel 1 óra, suli után 2-3 óra, este ¼ óra.

De mostanában munka mellett tanulok estin és 3*30-40 percet tudok csak menni vele. Bár már 13 éves, el van ennyivel, de azért most nagyon szarembernek érzem magam.

2021. febr. 16. 23:48
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Nehogy már szar embernek érezd magad.


A kutya nagyon jól alkalmazkodik, és nem csak a séta van a repertoárodban, amivel boldoggá teheted. Kell a séta, de nem csak az létezik egy kutya számára.


Ráadásul minden kutya más, más mennyiséget igényel, nem mindegy sem a fajta, sem a kor, de még a jellem sem.


Ha a kutyádat kiegyensúlyozottnak látod, akkor mindent jól csinálsz.

2021. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire a kutyának aktuálisan igénye van, annyit sétálunk, nem örökmozgó, szeret jó időben nagyokat túrázni, de mostanában inkább sokat lustálkodik, hideg van, nincs hó, az esőt utálja. Nincs udvar, dolgozni is járok, mentett keverék kutyám van, 3 éves, ha jól tippelték annak idején, nem kölyökként került hozzám.
2021. febr. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Evszakonkent es idojaras fuggvenyeben is valtozik, de nagy altalanossagban reggel szoktunk nagyobbat setalni, inkabb kirandulni az erdoben ... delutani setak is eleg hosszuak, de ebbe mar beleszolnak a tennivalok is (leginkabb ilyenkor is az erdobe megyunk egy kisebb korre) ... esti seta inkabb csak amolyan egeszsegugyi urites, lefekves elott meg lemegyunk fel oracskat.


Kanikulaban annyit valtozik a dolog, hogy a delutani seta minimalisra rovidul es az esti szokott elnyulni tobb orasra.

2021. febr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kinti benti kutyus (ott lehet ahol akar), kistestű keverék 10 éves lusti kutya.

Ilyen hideg időben nem sétálunk, tavasszal akár minden nap egy fél órát.

Nyáron sokszor megyünk 2-3 órás túrákra.

2021. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Lolo98 ***** válasza:
100%
Kinti kutyus. Hatalmas udvar, sok játszás, futás. Napi 1 óra séta. 3 éves német boxer fiú.
2021. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!