Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáim, és a bejárós kutya...

Kutyáim, és a bejárós kutya viszonya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 kutyám, nem vérebek :D

Egyik közepes testű, másik kicsit kisebb. Mindkettő keverék.

Van egy kiskutya, aki sűrűn bejár a kertünkbe. Engem egyáltalán nem zavar. Az én kutyáim bentiek, minden éjszaka bent alszanak velünk.

Az a probléma, hogy a bejárós kiskutyával, hogy amikor bejön semmi baj nincs. Elvannak, szimatolják egymást, néha játszanak is, vagy csak hárman tekeregnek a kertben. A gond ott kezdődik mikor haza indul. A kapu alatt jön megy, és olyankor a kutyáim elkapják a lábát. A kiskutya ilyenkor nyűszít, de szerintem ijedtében nem fájdalmában. Annyira kicsi, hogy jó ha van másfél - 2 kiló. Nem kölyök!

Mindig rájuk szólok, hogy hagyják hazamenni, de valamiért nem tudom leszoktatni őket erről. A kiskutyának semmi baja, hisz szalad utána. Hogyan szoktassam le őket erről? Nem bántják, szeretik. Más kutyával soha nem csináltak ilyet.

A kiskutya nincs veszélyben, az utcánkban örülsz ha elmegy egy autó 😅

Nyilván a kapunk alatt sem tátong a rés, hisz 2 kutyám van, és ott pusztulnék el ha egyszer lelépnének. Komolyan mondom egy fél téglányi hely van, de ott jön megy a kiskutya. Raktam már oda téglát, de akkor addig nyüszög míg be nem engedem..

Jó húsban van a kiskutya, és nagyon barátságos, de félek nehogy véletlenül megrántsák a kutyáim (NEM ROSSZBÓL) a kis lábát.

(1 kan-1szuka mindkettő ivartalan)-(a kiskutya szuka nem tudom ivartalan e) lényeg, hogy kiskutya részünkről nem történhet! :)


2021. febr. 18. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na hat en ezt biztos nem csinalnam, mert ha a kutya megserul veletlenul miattatok, akkor meg a felelotlen gazdaja fog balhezni.

Beszelj a gazdaval, probald megkeresni, es szolj neki, hogy kezdjen valamit a kutyajaval. Ha leszarja, nem erdekli, ti pedig megengedhetitek magatoknak, akkor befogadnam a kutyust a helyedben.

2021. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesd meg hova megy, mikor haza indul. Szinte 100%, hogy nincs gazdája. Fogadjátok be, már így is otthonosan érzi nálatok magát.
2021. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom hol lakik, 2 házzal arrébb. Nyakörv is van rajta. Beszéltem már a gazdájával, annyit ért hogy egy hétig mikor nem voltak itthon, úgy értem mikor dolgoztak bezárták a teraszukra. 1 hétig szegény végig szirénázott, amíg egyedül volt 😔 azóta megint ki van engedve a kertbe, ahonnan ugyanúgy meglép, és nálunk tekereg.
2021. febr. 18. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez idealis baratsag. Tamogasd.



Szerintem ne aggodj. Ez kutyanyelven annyit tesz,h maradjon meg.

Nalunk egymas labat huzzak ki a kutyaink.

2021. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!