Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek kell szólni ha ilyet látok?

Kinek kell szólni ha ilyet látok?

Figyelt kérdés
A héten elhoztam egy kutyát egy nőtől, mert ingyen elvihető volt. kb. 15 kutya van nála, egymás hegyén-hátán, soványak, akit én elhoztam szintén le van fogyva. Őt bent tartották a házban, mert a többi kutya bántotta, most 9 hónapos, nem mer kijönni a házból egyáltalán, retteg kint, meg sem mozdul, reszket, összekuporodik, ha ezt tudom nem is biztos hogy elhoztam volna. Csak őt lehetett elhozni, ezért feltételezem, hogy a többit megtartja. Kinek kell ilyen esetben szólni, hogy ez ne folytatódhasson tovább?
2021. febr. 18. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Állatvédők

Szurkolók az állatokért, Tetovált állatvédők ők “kemények” és hamar cselekednek

2021. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Idovel megoldodik.oldodni fog! Egyebkent meg be kellene hivnod a lakasodba a kutyat!!!

Kezbol etetni.

Sorrendiseget betartani. Attol oldottabb lesz a kutya.

2021. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bent van a házban, épp ez a baj, hogy egyáltalán nem mer kimenni.
2021. febr. 18. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Rendőrség, jegyző? Bár szerintem állatvédő szervezetet kellene keresned mert úgy kisebb az esélye, hogy fű alatt lerendezzék a dolgot. Főleg, ha média figyelmet is kap.
2021. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam facebookon, egy a megyémben működő állatvédő alapítványnak, köszönöm a válaszokat
2021. febr. 18. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Tetovált állatmentőknek szólj, garantáltan intézkednek, cselekednek.
2021. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Buran ***** válasza:
89%

Ha van a településen állatvédő szervezet, akkor nekik. Amennyiben nincs, úgy a jegyzőt kell értesíteni (minden település vagy körjegyzőség honlapján megtalálható az elérhetőség).


Esetleg tehetsz feljelentést a rendőrségen, de az nem lesz egyszerű ügy.


De a legjobban szerintem akkor jársz, ha a legközelebbi állatvédő szervezettől kérsz tanácsot, még akkor is, ha nekik ott pont nincs illetőségük. Mindenben nagyon szívesen segítenek, abban is, hogy kinek szólj, illetve biztos van pár jó tanácsuk a kutyádra is, mert sajnos tapasztalattal rendelkeznek bőven...

Általában nagyon kedvesek, nagyon segítőkészek, csak nagyon leterheltek, így kell hozzájuk egy kis türelem.


Vagy az #1-es által javasolt szervezetek.

2021. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Baranyai Radikális Állatvédő Alapítványnak írtam
2021. febr. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!